Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki Pannon Egyetem emberi...

Valaki Pannon Egyetem emberi erőforrások?

Figyelt kérdés
Valaki aki végzett/tanul ezen a szakon, tudna mesélni kicsit róla? Mennyire nehéz, mennyire matekos, mennyire könnyű vagy nehéz vele elhelyezkedni…

2021. nov. 19. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem pont ezen a szakon tanulok, de azon a karon és van több közös óránk is, úgyhogy valamennyire belelátok. Vannak könnyebb meg nehezebb tárgyak is, de összességében szerintem elvégezhető. Konkrét matek egy félévben van, azon kívül van még statisztika, meg néhány olyan egyéb tárgy ahol vannak számolásos feladatok.


Egyébként ezen az oldalon találsz tantervet, kicsit bele tudsz nézni, hogy kb. mire számíthasz:


[link]

2021. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!