Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így menni fog a mérnökinformat...

Így menni fog a mérnökinformatikus szak? (Bővebben lent!)

Figyelt kérdés
Sziasztok, most így 24 évesen jöttem rá mit is szeretnék csinálni az életben, jövő szeptemberben kezdem a mérnökinfót, addig egy OKJ képzést csinálok, viszont itt jönnek a problémák. Már nagyon rég nem tanultam matekot, mikor tanultam könnyen ment és szerettem, szerintetek ha jövőre mikor elkezdődik az egyetem szorgalmasan és rendszeresen tanulok bírni fogom, vagy mindenképp kellene előre készülnöm?
2021. nov. 20. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Mennifogaz
2021. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A szorgalmadon fog múlni. A mérnökinfó 80%-ban színtiszta gyakorlás. Fel lehet húzni középiskolai szintről, én is 24 évesen kezdtem ezt a szakot. De fix, hogy vért hugyoztam a 4-5 körüli átlagért. Minden zhmban 60-80 óra gyakorlás volt kb. A matekosabbakban is és a progosokban is.
2021. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!