Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üzemmérnök informatikus Bprof...

Üzemmérnök informatikus Bprof után bsc?

Figyelt kérdés

Hello idén tavasszal végzek üzemmérnök informatikus szakon és azon gondolkoztam, hogy megpróbálnék egy programtervezo informatikus vagy gazdasaginformatikus Bsc-t szerezni.


Van visszont egy problémám már gyakornok vagyok egy cégnél és inkább már csak úgy akarnék tanulni,hogy tudjak mellete dolgozni is(levelezo,esti vagy esetlegesen duális képzésben)Van így értelme?

Megérné belefektetni az időt egy bscbe vagy elég a Bprof is?(sokan összekeverik a foszkal a bprofot én úgy tapasztalom és ez bosszant)


A mérnökinfó Bsc nem játszik mert nagyon szenvedtem a fizikás tárgyakkal és épphogy csak meglettek(csak a távoktatás miatt lettek meg puskázva).


2021. dec. 7. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Kreditpótlással jelentkezz inkább mesterszakra.
2021. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon rossz lett az atlagom nem hiszem h eleg lenne az mschez
2021. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ megéri-e BSc-re menni, hogy jelenleg (vagy a Bprof elvégzése után) el tudsz-e helyezkedni azon a területen, amit a BSc diploma megszerzése után szívesen csinálnál. Konkrétan nem tudom mit takar az üzemmérnök Bprof képzés és jelenleg milyen gyakornoki pozícióban vagy de ha pl. szoftverfejlesztõ szeretnél lenni és az üzemmérnök képzés során elsajátítottad annyira a programozói készséget, hogy alkalmazzanak akkor fölöslegesnek tartom a BSc elvégzését, hiszen mire meglenne a BSc diplomád addigra rendelkezni fogsz 3 éves (releváns) szakmai tapasztalattal. Akkora pluszt nem jelentene a BSc megléte, hogy érdemes legyen belevágni hiszen 3 éves tapasztalat jó esetben már medior szint, ilyenkor kevésbé számít a diploma, mint pl. junior pozíció esetén. Viszont ha jelenleg gyakornokként nem olyan területen vagy amit késõbb is szívesen csinálnál vagy a tudásodat kevésnek érzed olyan pozíció betöltésére amit a BSc elvégzése után szeretnél csinálni, akkor érdemes lehet belevágni szerintem
2021. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!