Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE kémia vagy SZTE kémia?

ELTE kémia vagy SZTE kémia?

Figyelt kérdés

FEbruár 15-ig kell leadni a jelentkezést felsőoktatási intézmények vonatkozatában. Mindkét egyetem nagyon rangos. Város szempontból Szeged tetszik, sokkal diákbarátabb, nyugodtabb, ott a Tisza és egy szuper város tényleg. Budapesten viszont az ELTE egy fokkal rangosabb. Fogalmam sincs hova menjek.

Tapasztalat? Segítségeket, tanácsokat köszönöm nektek ha megosztjátok velem!



2022. jan. 30. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Hol laksz? Legyen közel vagy ellenkezőleg, távol akarsz kerülni otthonról?

Amúgy az ELTE-t nem választanám. Nekem az SZTE sokkal szimpatikusabb.

2022. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm ELTÉ-re járt kémiára, azt mondta nevetséges fizetéseket kapna, ha úgy helyezkedne el, ezért MSc-re már vegyészmérnökire jelentkezett. Ez sem a legmegbecsültebb, de azért egy fokkal jobb. Csak azért írtam, hogy gondold át, mielőtt döntesz!
2022. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Konkretan a ket varos kozt elek, szoval mindegy lenne.

Nem vegyesz szeretnek lenni, hanem mesterkepzesre kimenni Daniaba gyogyszer vegyeszmernoknek es biotechnologiara de Magyarorszagon szeretnem elkezdeni a karrierem

2022. jan. 30. 19:17
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Ird be mindkettot es nyaron meg valtoztathatsz sorrendet

Amugy ha kukfoldre mennek, elterol talan tobb a lehetoseg

2022. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
SZTE egyértelműen.
2022. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mitol egyertelmu bocsánat.
2022. febr. 2. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Én SZTE-n végeztem, több munkatársam az ELTE-n, és kissé máshogy életük meg az egyetemi létet, hogy szépen fogalmazzak.
2022. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
SZTE-Kémia.
2022. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akik az SZTE-t írták meg tudják magyarázni miért?

Nekem úgy tűnik kívülállóként, higy az ELTE kémia jobb (lehet nem így van ezért szeretném ha megmagyaráznátok) mivel online nyílt nap jó volt, és saját Podcastjuk is van.

2022. ápr. 11. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!