Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem jött meg a lelkesedésem a...

Nem jött meg a lelkesedésem a tanulmányaim iránt, nem kéne váltanom?

Figyelt kérdés

2 éve informatikát tanulok.


Azért választottam, mert azt láttam, hogy sok az állásajánlat és nem volt nehéz bekerülni az egyetemre.


Mára úgy érzem, hogy frusztrál engem a programozás, megtapasztaltam és 2 évig vártam, hogy hátha belejövök és megszeretem...

De most úgy érzem, hogy ez nem így lett.


Sírógörcsöm van már a programozással kapcsolatos tárgyaktól...

Nincs már bennem lelkesedés, hogy utánanézzek dolgoknak, pedig ez nagyon kéne hozzá


Szeretnék váltani. Nem érzem azt, hogy szoftverfejlesztő vagy egyáltalán bármilyen informatikus tudnék lenni.


Szeretnék olyasmit csinálni amit szeretek vagy érdekel:

Alkotás: festés, rajzolás...

Ebből kiindulva egy grafikus vagy illusztrátor tanfolyamot kezdenék el.


Kétkezi szakmát is tanulnék egyébként, csak már próbáltam és zavart, hogy ott kicsit kisebb azért az emberek intellektusa... De lehet, hogy ez lenne nekem való.

Pl. festő-mázoló



2022. ápr. 8. 17:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 2#-vel értek egyet, ha már a nagy részét letudtad, szorítsd össze a fogad és bírd ki ezt a kicsit (ha csak nem 5 éves képzés)
2022. ápr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát én úgy érzem, hogy ez a neheze ami előttem van. Most jöttek szembe olyan feladatok amik nagyon frusztrálnak.
2022. ápr. 11. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!