Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem vagy szakma inkább?

Egyetem vagy szakma inkább?

Figyelt kérdés
Érettségim van már, most dolgozom, de csak érettségivel ugyebár alja munkák léteznek, ami a megbecsülést illeti, sajnos nincsenek kapcsolataim sem. Ami mindig jobbant ment az iskolában az a földrajz, s a biológia, előbbiből van emeltem, bioszból kellene akkor egy kiegészítő vizsga, ha egyetem lenne az opció. Tanári szak, kertészmérnöki, amin gondolkozom. De állítólag ezekkel soha nem fogok egyről a kettőre jutni. A másik opció a szakma lenne, pl. autószerelő, az autókat mindig is szerettem, de ott megint csak kérdéses, hogy ilyen árak mellett mikor jutok oda, hogy műhelyt nyissak. Szóval kicsit nehéz ügy, de sokak szerint a szakma értelmesebb opció lenne, de az autószerelésen kívül nem sok minden vonz.
2022. máj. 2. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szakma, szakma, szakma :D


Én szakma miatt hagytam ott az egyetemet…

Nem kerestem volna annyit a diplomámmal, mint amennyit a szakmámmal.

2022. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!