Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tegyem le az érettségit...

Hogy tegyem le az érettségit ha semennyire nem megy a matek?

Figyelt kérdés
Mindenből átmentem mind szóbeli és írásbelin is épphogy de meglett volna ha a matek nem húz meg. Csináltam javítót is de ott sem sikerült, mondjuk akkor nem igazán gyakoroltam de annyira kevés pontszámom lett, hogy azt le se merem írni. Sosem érettem hozzá, szakiskolában is annyira volt matek, hogy meglegyen mint alap tantárgy de szakszerűen sosem volt általános iskola után. Érettségi felkészítő osztályon meg úgy darálták a matekot, hogy alig lehetett érteni, még a legjobb tanulók is panaszkodtak erre. Olyan nehéznek találtam a feladatokat, hogy magamtól nem sikerültek. Fogadtam matektanárt de nem értettem semmit, inkább magamra hagyott, utána épp hogy elmagyarázta a dolgokat de nem motivált meg nem is maradt meg utána semmi. 3 év eltelt azóta és még mindig csak tervezem megírni. Szöveges feladatok nem mennek nagyon, azokat utálom a legjobban, meg a számolósok...Ha esetleg 27-28 évesen írnám meg és sikerülne akkor se lennék elkésve ezzel? Ha egy tantárgyól kell megírni akkor csak arra a tantárgyra kell bemenni és ha megvan össze írják a többivel és így meg van az érettségi? Ha nem lett volna meg minden tantárgyam akkor nem érezném magam ennyire sz.rul, hogy a matek nem sikerült..ha mondjuk a töri is bukta mert az is épphogy átmentem vele, akkor még úgy lennék vele, hogy az érettségit nem nekem találták ki...Vagy vannak még rajtam kívül olyanok akiknek szintén nem sikerült az érettségi főleg a matek? ÉS nem próbálkoznak vele újra?

2022. máj. 12. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2022. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha valamit nem értesz, menj vissza akár az elsős tananyaghoz is. Pl: érted-e, hogy törtet törttel miért úgy osztunk, ahogy?
2022. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!