Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Melyik iskolát válasszam?

Figyelt kérdés
Egy kisebb városban lakom, van egy suli, ahol kinéztem egy szakot. De nem messze van egy nagyobb város (Pécs) ahol szintén lehet azt tanulni amit kinéztem. A szak elvégzése után szeretnék egyetemre menni, tehát Pécsre, az a legközelebbi egyetemváros. Van valami jelentősége annak ha abban a városban tanulok már most, vagy elég majd az egyetemkor. Arra gondolok hogy esetleg egy nagyobb városban jobb az oktatás. Megéri vagy teljesen felesleges?
2022. jún. 30. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges, én a közelebbit választanám !
2022. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Közelebbit egyértelműen.
2022. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A közelit.
2022. júl. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyobb városban lévő iskolában nem feltétlen jobb az oktatás. Nagyobb városokban több választási lehetőség van, a gyengétől az erős, jó hírnevű suliig mindenféle megtalálható. Ha a közeli suli nem egy gyűjtőiskola, akkor én oda mennék.

Itt meg tudod nézni, hogy a pécsi és a közelben lévő középiskola egymáshoz képest hol helyezkedik el érettségi és kompetencia eredmények alapján felállított rangsorban.

[link]

2022. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnéztem a linket és a távolabbi suli 6 hellyel előrébb van mint a helyi. Egyetemre szeretnék menni majd utána, ezért is fontos nekem hogy milyen az oktatás.
2022. júl. 2. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag azonos színvonalú sulik, a közelebbit választanám.
2022. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!