Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Eléggé speciális helyzetben...

Eléggé speciális helyzetben vagyok. Két lehetőségem van. Melyiket válasszam a kiút érdekében?

Figyelt kérdés

Évek óta eléggé magányos vagyok. Nagyon nehezen ismerkedem, pedig régen nem volt ez így. Társasági,nyitott, jófej valaki voltam. Budapesten élek, ide járok egy nagyon neves egyetemre. A családi körülmények tettek nagyon bezárkózóvá. Alig van önbizalmam, önértékelés 0, a legnagyobb félelmem,hogy nem vagyok szerethető. Azt találtam ki, hogy lemegyek vidékre koliba. Mert még sosem voltam koleszos és nagyon érdekel. Az iskolámat most szüneteltettem, de ha visszamennék már senkit nem ismernék. Tehát vagy itthon maradok egy nagyon jó egyetemen, vagy lemegyek vidékre és új életet kezdek, viszont a vidéki egyetemek nem olyan színvonalasak. Jót tenne kitörni az itthoni közegből, nem lennék ilyen anyám asszony katonája...Viszont félek attól, hogy a kolesz nem lesz jó,rossz lesz a társaság,nem lesznek bulizósak, nem lesz társasági élet...stb (Szegedre gondoltam).

Mit gondoltok? Érdemes csak a kolesz miatt egyetemet váltanom? (Átvennének azonnal,sima ügy lenne). Az a gond hogy nem rajtam múlik egy ponton a dolog...lehet pont kifogok valami nagyon kocka kolit...


2014. dec. 22. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki fia borja vagy? Nemed, korod?
2014. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
22 L. De nem gondolom,hogy ez meghatározó ebben az esetben.
2014. dec. 22. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért nem árt tudni.:D Amúgy szerintem maradj csak Budapesten. Még mindig jobbak a lehetőségeid, mint vidéken.
2014. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ZoltánBp válasza:

Szerintem is inkább maradj Budapesten, fejezd be azt az egyetemet. És ha befejezted, aztán a munka terén próbálkozhatsz más városokkal.


Mellesleg Pesten is növelheted az önértékelésed. És az sem biztos, hogy helyesen ítéled meg magad. Azt írod, hogy egy neves egyetemre jársz, szerintem ez máris egy erény.

2014. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vidék meg a környezet változás segíthet. Budapest tud elég nyomasztó lenni. De persze neked kell tudnod.
2014. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Miért gondolod hogy nem vagy szerethető?
2014. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés..Egy lány mégha ronda is,akkor is talál minden újjára egy pasit magának( MÁR HA IGAZÁN AKARNÁ),az sem baj ha nincs önbizalma,mig forditva egy pasi reménytelen.
2014. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A gond az,hogy ha lemegyek vidékre koliba, nagyon lutri, hogy milyen szobatársakat, közösséget fogok ki...

Azért,mert kisgyerek korom óta azt a visszajelzést kapom, hogy én egy szar vagyok. Rosszkor voltam rossz helyen mindig. Plusz anyám is ezt nyomatja nekem egy évtizede már, hogy egy vérbeli szemét vagyok...amikor csak őszinte. Nehéz 22 évesen ezen a berögződésen változtatni, mikor az ember világ életében ezt kapta...

És normális pasit találni baromira nehéz. Pedig még annyira rosszul se nézhetek ki, ha annyian megbámulnak a bkv-n napi szinten...mégsem megy. Ez van.

2014. dec. 22. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress, ha gondolod bármikor. Szívesen segítek vagy csak beszélgetek veled, de ne hagyd ott az egyetemet. 26/F
2014. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ZoltánBp válasza:
Szóval, 1. előkelő egyetem, 2. rendszeresen megnéznek a BKV-n. Máris két remek tulajdonság, pedig még alig írtál valamit magadról :)
2014. dec. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!