Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőtisztek, megbántátok,...

Mentőtisztek, megbántátok, hogy ezt választottátok?

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok és jelenleg úgy érzem ez lenne a számomra legmegfelelőbb szakma.

Viszont fontos számomra, hogy legyen a későbbiekben családom, erről semmiképp sem szeretnék lemondani. Esetleg akik már benne vannak a szakmában, tanulnak, tapasztalatuk van, mennyire nehéz ez nőként? Családdal mennyire összeegyeztethető?



2022. júl. 5. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Miért bánnák meg? Ez a hivatásuk.
2022. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Én agysebész vagyok egyáltalán nem bántam meg teso
2022. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a mentőtiszteknek is van családjuk, nem tudom miért zárná ki egyik a másikat :) Én a helyedben nem emiatt gondolnám meg hogy mentőtiszt legyek, hanem mert - legalábbis ahogy én eddig láttam - mentőtisztnek nagydarab férfiak szoktak menni, mert cipekedni kell
2022. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Valóban. Én kettőt ismerek nagyon futólag, mindkettő elég nagydarab férfi.
2022. júl. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Mentőtisztnek tanulok, most leszek másodéves.


Amit felettem írtak, hogy a nagydarab férfiaknak való a cipekedés miatt azok hülyeséget írnak. Egyrészt mentőtisztként neked ritkábban kell cipekedned. Azt a sofőr és az ápoló szokta végezni, másrészt én több mentőtisztet ismerek, csak kevesük nagy darab. (Azt hozzáteszem, hogy én magam sem vagyok nagydarab, 186 centiméteremhez vagyok szűken 70 kiló és a szaktársaim nagyobb része is inkább vékonynak tekinthető szóval ez nem zárja ki)


Családot tudsz emellett vállalni, mert rengeteg mentőtisztnek van családja, gyermeke, akiket ismerek azoknak is és én magam is szeretnék családot alapítani majd. Simán összeegyeztethető. Hiába 12 órázol, vagy esetleg 24-ezel, ezek mellett azért vagy is otthon.


Én azt mondom neked, hogy hajrá és sok sikert, ha kérdésed van nyugodtan tedd fel privátban és válaszolok.

2022. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok harmadéves és igen, megbántam.


Azért bántam meg, mert rájöttem, hogy orvos szeretnék lenni.


Abbahagyni ezt már fixen nem fogom, de utána beadom az orvosira a jelentkezést.


Kivánjatok sok sikert és kitartást! :)


(angol kiosztású bill.)

2022. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Sok sikert!


Azért a mentőtiszti diploma egy szép alapozó az orvosira. Talán csak annyi hátránya van, hogy elvett 4 évet az alapból sok éves orvosiból de ha ez az álmod akkor megérte ;)

2022. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!