Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg melyik irányba lenne...

Jelenleg melyik irányba lenne jobb elindulni? Tanárképzés vagy Gyógypedagógia? Nem túl könnyű a döntés. Sokáig tanári mellett voltam, de most átgondolva a leendő munkámból adódóan mégiscsak a gyp-t lenne érdemesebb végigjárni.

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 23:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy simán lehet tanár, ha nem tud szöveget értelmezni. Gyakorlatilag bárkit felvesznek, olyan alacsony a ponthatár. Pl siralmas angoltudással vannak angoltanár szakon egyesek. Mindegy, én tényleg tapasztalatot írtam le, a kérdező meg úgyis elvégzi a tanárszakot, aztán majd boldogul vele valószínűleg más területen, pályaelhagyóként, ahogy mi is.
2022. aug. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem szimpi, mikor valaki a mamahotelből papol a megélhetésről.
2022. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
97%

Leírom neked konkrétan, nettóban a kereseted az első 10 évben. Semmi rejtett buktató, minden nettó.


Első 2 évben 207 ezer forintot fogsz kézhezkapni. Itt minősülsz, még 3 évig ugyanez (!) lesz a fizu. Tehát 5 évig pontosan nulla emelés.

A hatodik évedtől ez emelkedik 3ezer forinttal. HÁROMEZERREL. Ez marad harom éven keresztül.


Aztán a kilencedik évedtől ez 218ezer forintra emelkedik, ami a kezdőhöz képest 10ezer forint. TÍZ év alatt.


Szóval számszerűsítve:

0-5 évig 207ezer

6-8 évig 210ezer

9től 218 ezer.


Milyen emelésre gondoltál, amikor ezt írtad? Tényleg érdekel.

2022. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Andtica válasza:
45%
Fuh,emberek... Èn is most adom be tanìtò kèpzèsre a jelentkezèsemet. Sokat vacilláltam a bèrtábla fölött ücsörögve. Mègis azt gondolom,hogy vannak benne lehetősègek. De,ami az ilyen kommenteket illeti ...na ez az ami igazán elbizonytalanìt. Akarok èn ilyen kollektìvához tartozni?! Ilyen megìtèlès alá esni, amit kivìvtok magatoknak, ti pedagògusok, többek között ezzel a stìlussal ès szemlèlettel?! Nem tudom ...
2023. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!