Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Le tudok érettségizni ha most...

Le tudok érettségizni ha most kezdek tanulni?

Figyelt kérdés

Eddig magániskolába jártam, mindenből át engednek ha támogatod az iskolát.. ezért kb semmit sem tanultam, alig jártam be.

Ha most nekikezdek tanulni az érettségi tantárgyakból van rá lehetőségem? Kb olyan szinten vagyok mintha most kezdeném a gimit..



2022. okt. 18. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint idén lenne az érettségi?
2022. okt. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Idén lenne
2022. okt. 19. 00:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak segg kérdése. Le kell ülni tanulni.
2022. okt. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a cél.

A kettest azért józan paraszti ésszel el lehet érni, bármelyik tárgyból. Az 5-öshöz kell készülni, de nem lehetetlen.

2022. okt. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől függ, de én anno később (február) kezdtem el készülni és minden 80% felett sikerült. Más kérdés, hogy jó tanuló voltam végig, szóval túl sok újat nem mondott az anyag.
2022. okt. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Persze.
2022. okt. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán meg lehet csinálni.

Órákon gondolom bent ültél, biztos emlékszel is még néhány dologra.

Azokból a tárgyakból, amik esetleg a tovább tanulásnál fontosak jobban rákészülsz, a többiből elég lehet a túlélésre játszani és csak az alap dolgokat átvenni, megtanulni. Illetve, ha kaptatok már tételsort, az alapján haladni, úgy egy csomó felesleges anyagot kikerülhetsz.

Még csak október van, ha most nekiállsz, simán meglesz az érettségi.

2022. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tanultam semmit egesz gimi alatt, utolsó éven nekiültem és megment simán.
2022. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Igen, összejöhet. Tanulj szorgalmasan.
2022. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!