Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biomérnöki után Egészségügyi...

Biomérnöki után Egészségügyi mérnök vagy Gyógyszerészt érné meg csinálni?

Figyelt kérdés

Biomérnökként végzek hamarosan és nézegettem az msc lehetőségeket, de nem igazán érdekelt az élelmiszermérnök és társai, viszont az eü mérnökön megakadt a szemem... Kicsit utána olvasgattam, viszont itthon nem találtam róla olyan sokat.. (állások, cégek, fizetés stb.)


A gyógyszerészetin elgondolkoztam szintén, hogy lehet néhány tárgyamat elfogadnák(biokém, biostat, genetika stb.) és úgymond erős alapokkal nekivágnék. Gyógyszerészetin vannak orvosi/orvosi jellegű tárgyak + mérnöki alapjaim is vannak + programozni is tudok valamelyest már... Így lehetséges letudnám fedni az eü mérnököt is valamelyest, viszont a gyógyszerész diploma miatt álláskeresésben jobban felfigyelnének rám lehet.


Mit gondoltok ezekről? Maga az eü mérnökről stb.. stb.. Köszönöm, ha válaszoltok és segítetek ^^



2022. nov. 29. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem láttam mostanában a gyógyszerész bertáblát, de ha netán eu mérnök kepzes után a szegmens ITs vonala fele mész el akkor sztem jobbak lehetnek a fizetesek. Meg kéne viszont néznem a gyógyszerész bertablat, de azt inkább rad hagyom
2022. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az IT irány ha valóban érdekel, akkor azzal jobban járnál.
2022. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!