Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra menjek tovább?

Milyen szakra menjek tovább?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős. Eddig gyógytornára szerettem volna menni, de nem lesz elég pontom hozzá. Más szak annyira nem érdekel, gazdasági vonalból is inkább a pénzügy vonz, de ott meg a Corvinusra szeretnék menni ahová szintén nagyon magas a ponthatár. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy melyik vonal érdekel

2022. dec. 4. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ápoló, védőnő?
2022. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezekkel elég rosszak a fizetések, nem?
2022. dec. 4. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a védőnőkét emelték.
2022. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem túl jól keresnek. Ha lehet hinni a kormánynak, emelik a tanári fizetést. Mire lediplomáznál, addig már érvénybe lép a megemelt alapbér is, szóval jobban fogsz keresni, mint egy ápolónő. Úgy tudom a tanárin nem is olyan magas a ponthatár
2023. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vegul sote-odat írtam be elsőre helyre, optometriara szeretnék majd szakosodni:) ez tetszik nekem most:D
2023. jan. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!