Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes szakot váltanom, ha a...

Érdemes szakot váltanom, ha a data science és az elemzősebb szakterületek érdekelnek?

Figyelt kérdés
Jelenleg gazdmenes vagyok és az egyetemen rájöttem, hogy első sorban a kvantitatív, elemzős tárgyak érdekelnek, valami ilyesmi területen is szeretnék majd dolgozni… Vettem fel plusz matekos statos tárgyakat is, önállóan tanulok programozni. Nagyon nyomatják újabban GPME, AK, matek bsc képzéseket. Érdemes lenne-e váltanom vagy egy gazdmenes alapdiplomával is el lehet boldogulni (kitartással és szorgalommal) matekosabb msc-ken pl: Survey statisztika, biztosítási matematika stb…

2022. dec. 5. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Simán fejezd be, emiatt nem kell variálni. A survey statisztika meg teljesen jó lesz arra, hogy később orientálódj.
2022. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a survey statisztika is megfelel a célnak. De érdemes már most elkezdeni ebbe az irányba tanulni, például Andrew Ng Machine Learning kurzusával a Courserán.
2022. dec. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!