Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha hülye vagyok a programozásh...

Ha hülye vagyok a programozáshoz, akkor kitörölhetem a fenekem a mérnökinformatikus egyetemi Bsc diplomámmal?

Figyelt kérdés
Jöhet a kérdés, ha valaki egy kanyit nem tud programozni, akkor honnan van neki egyetemi diplomája, nem mellesleg mérnökinformatikus? Hát sajnos csesztem tanulni és egy szó van erre: csalás. Azt a 4 évet végigcsaltam, 0 tanulás nélkül. A részletekbe nem mennék bele, vért izzadtam, míg 0 programozási tudással megszereztem a diplomám. Nyáron végeztem, ma pedig megjött a kedvem az egyik kedvenc videojátékomhoz modifikációkat csinálni. Aztán rájöttem, hogy én egy alap ciklust nem tudok megírni, nem hogy egy játékhoz modokat írjak. Teljesen idióta vagyok ehhez, valószínűleg soha nem is fogok IT-ban dolgozni. Elcsesztem ezt a 4 évet az életemből?

2022. dec. 21. 22:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Államvizsgán már nehéz megbukni, aki nagyon mellényúl az kettes. Szerintem szakdolgozatból is becsúszhat pár minősíthetetlenül gyenge, ha nem állítja le a témavezető időben. Viszont odáig bőven el lehet bukni, szigorlatokon nem megy át aki sík hülye és/vagy mindig csal.
2022. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
69%

most nem azert de en jartam egyetemre (24-es vagyok) es ez nem igy mukodik ahog yez a kamukerdezo leirta

szoval ne valaszoljatok ide tobbet, ne elvezkedjen itt erre...

amugy is, ha annyira rossz dolga van, mint irtam korabban, valamibol puskaznia kellett szoval keresse meg a kamujegyzeteit es tanuljon abbol

na szia

2022. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Ahogy gondoljátok, higgyetek benne, hogy egy "ilyennek" nincs diplomája. Márpedig ott porosodik a szekrényben és minden amit mondtam, az igaz. Minek bizonygassam, ha úgy sem hiszitek el.
2022. dec. 24. 10:49
 34/37 anonim ***** válasza:
25%
Te komolyan úgy gnodolod hogy egy szakdolgozat készítés annyiból áll, hogy felmész githubra keresel egy random projektet le klónozod és beadod sajátodként? ne hülyítsd már itt a népet :D
2022. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
78%

Aki szerint aki nem tud (jól) kódolni, az nem tud karriert csinálni egy informatikai diplomával, annak a véleményével nem kell foglalkoznod, mert az még soha nem találkozott még nagyvállalati környezetben az üzleti oldallal és főleg nem dolgozott még senior menedzsmenttel.


Kérdező megszámlálhatatlanul sok menedzsert és tanácsadót ismerek computer science, gazdasági informatika stb. diplomával, akik egyáltalán nem kódolnak, hanem különböző üzleti funkciókat látnak el. Kezdve mindjárt a volt főnökömmel, aki az egyik legnagyobb német multi stratégiai igazgatója, folytatva ugyanennenek a cégnek a vezérhelyetteseivel, felsővezetőivel, és megszámlálhatatlanul sok befektetési, stratégiai stb. stb. menedzserrel mindenféle szinteken, senior szakértőktől kezdve igazgatókig tényleg mindenféle ember.


Nagyon értékes diploma az informatikai üzleti oldalon (is).

2022. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
50%
Te 35 mit olvasol? Mit kezdjen a számtalan szennyor menázsered az üzleti szinteken a teljesen fogalmatlan kérdezővel akit soha semmi nem érdekelt a képzésében tehát síkhülye az egészhez? Menjen vezérigazgatónak :D
2022. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
100%

Én is végig csaltam a pék szakmámat, mégis tudok mindent belőle nulla tanulással. Nem volt valami féle gyakorlatotok vagy valami?

Időközben cukrász is lettem egy év alatt. Ott sem tanultam sok mindent, mégis megvan az alapom hozzá, hogy eltudtam kezdeni benne dolgozni.

nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!