Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 33 évesen mennyire szokványos...

33 évesen mennyire szokványos nappali tagozaton tanulni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 21:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokvanyos, de nem is nagyon fog erdekelni senkit.
2023. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mesteren volt egy 50 körüli csoporttársam. Meg pár 30 fölötti is. De alapképzésen is voltak ilyesmi korú emberek, pedig olyan szakra jártam, aminél sok idő igazán jól elhelyezkedni a szakmában. Úgyhogy nem mondom, hogy gyakori, mert a többség általában nem ennyi idős, de nem is annyira nagyon ritka (sőt, néha nem is látszik, néhányan 30 körül is 20-25-nek néznek ki). Ha időd, energiád, mindened engedi, akkor ne a korod tartson vissza a nappalitól.
2023. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Miert is vagyok ostoba? Nappali tagozaton 30 felett azert nem szokvanyos tanulni, akkor se, ha hisztizel. A levelezo az mas.


De ezen kivul amugy meg szo szerint a kutyat nem erdekli hany eves vagy. Azert vagy ott, hogy diplomat szerezz.

2023. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
4. Törölték azt a választ, amire reagáltam, nem neked szólt.
2023. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk első evfolyamon nappalin volt egy 40 és egy 45 éves hallgató, igazából senkit nem érdekel, ők tudják mit akarnak ezzel a diplomával.
2023. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%

Én sem értem miért akar mostanában mindenki nappalin tanulni 30 felett. Ennyire jól megy mindenkinek, hogy munka nélkül elvan évekig? Mert nappalin nem lesz állandó munkátok, hiába magyaráztok. Még részmunkaidős sem szinte.

Kb orvosin kívül minden elindul levelezőn is, orvosit meg ha nem csinálta meg valaki korábban, 30 évesen máe totál értelmetlen nekikezdeni is, bármennyire is lepontoznak majd ezért. Levelezőn persze valóban még 50 évesen is érdemes tanulni, munka mellett képzed magad, ez megint más.

2023. febr. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Aki mondjuk 30 éves koráig dolgozott, felépített egy házat és bejárta a világot, miért ne tanulhatna nappalin? Ő felcserélte a sorrendet, nem elszórakozta az idejét
2023. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
7. Ilyen nincs. Olyan van, hogy a szülei ezt mind alátették.
2023. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
19 évesen elmegy animátornak/mosogatni/felszolgálni. Ha minden hónapban félretesz 200-300 (inkább 4-500 eurót, de számítsuk bele, hogy régebben kevesebb volt a fizetés) plusz a tizenharmadik havi bért és a bónuszokat, egy évben simán félre lehet tenni 3-4000 eurót. Ha ezt valaki tíz évig csinálja az már 30-40 ezer euró. Ha beszámoljuk, hogy vesz egy laptopot telefont, tabletet 3 évente, akkor lejön belőle 5000 euró, és mondjuk van egy váratlan tragédia (haláleset, műtét) akkor vonjunk le 1000 eurót. Így is meg lehet spórolni minimum 30.000 eurót tíz év alatt. Az már 12 millió alsó hangon. Mellette bejárta Európát (esetleg a világot) és tud venni egy kocsit és van annyi megtakarítása, hogy el tudja magát tartani egyetem alatt
2023. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
ö. És hol van a felépített ház? Mesélj még, mert ez csak illúzió.
2023. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!