Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 33 évesen mennyire szokványos...

33 évesen mennyire szokványos nappali tagozaton tanulni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 21:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy kérdésre válaszoltam, szóval te meg ne pofázz bele, hogy én mire válaszolok vagy mire nem, te meg ebbe ne üsd bele az orrod, mert ehhez meg neked nincs tényleg semmi közöd, hogy én mit írok meg mit nem.
2023. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kamuszak, lol. Nem hiszem, hogy magyarázkodnom kell, bár a jog az ELTÉN pont nem az.


"Csak egy 19 évest még normális, hogy taníttatnak a szülei, elvégre még nem tudböbállóan megállni saját lábán rögtön középsuli után, ellenben ha valaki 30 felett van el úgy, hogy majd eltartják míg tanul, már kicsit gáz, szóval van különbség hiába mentegetőzöl."


Hol mentegetőzök? Közöltem a tényeket. A 20-asnak meg igaza van, csak égeted magad. Az, aki a 30+ éves házastársát eltartja, az bármilyen meglepő, egy szellemileg ép felnőtt ember (másként eleve nem tudna eleget keresni ugyebár), meg tudja hozni a neki és a családjának megfelelő döntéseket az anyagi helyzetükről és arról, hogy hogyan éljék az életüket. A válaszaidból ítélve neked még életedben nem volt rendes kapcsolatod vagy kilátásod valami hasonlóra, kívánom, hogy legyen. A legjobb dolog a világon, mikor megtalálod azt az embert, akivel nem csak nyalifalizni tudjátok egymást, hanem szépen megfogjátok egymás kezét és mindegy mit dob az élet azt együtt oldjátok meg és küzditek le, támogatva, segítve a másikat, mindig épp azzal, amivel szükséges.


Tudnám még borzolni az idegeidet a rémes életmódunkkal, de minek, már így is eléggé kész vagy, ahogy az látszik.

2023. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!