Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 33 évesen mennyire szokványos...

33 évesen mennyire szokványos nappali tagozaton tanulni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 21:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig vesz egy kockahazat, keres lakotarsakat, akik kifizetnek neki havi 60-70 ezret bérleti díjként.
2023. febr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Persze ennyien animátorok, meg 30 éves korára ennyien jól megszedték magukat. Kár a kamu szöveg. Rohadtul nem gondolnak bele sok itteni kommentelő, meg kérdező, hogy 30 felett nappalin járni egyenlő azzal, hogy 3 éves szak esetében 3 évig nem lesz munkája, egyrészt nappali mellett egyébként sem lehet munkaviszony is teljes munkaidőben, másrészt részmunkaidőt sem fog, mert maradék ideje tanulásból áll majd, meg van hogy reggeltől estig van óra ha komolyabb szakon van. Nem is értem miért mennének nappalira ennyi évesen
2023. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 NTBS ***** válasza:
Nem túl gyakori.
2023. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Egyébként levelezőre jelentkeztem, csak felmerült bennem milyen lenne ennyi idősen nappalin tanulni.
2023. febr. 10. 16:44
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad, levelezőn ennyi évesen még a fiatalabbik felébe leszel az évfolyamnak.
2023. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
Én 34 éves vagyok, 10 éve házas, van egy gyerekünk, egy lakásunk, egy félig felépített házunk, és "unalmamban" gondolkodok rajta, hogy nappalira menjek egyszerűen azért, mert semmi kedvem a péntek szombatom rácseszni a bejárásra. Nappalival addig ülnék ott, ameddig a gyerek meg a férjem sincs otthon amúgy sem. De még akkor sem végig. Ellenben férj is gyerek is előbb végez pénteken, szombaton nyilván otthon vannak, a levelezőn meg a pénteki és szombati napokon is úgy lenne, hogy ott kéne ülni hatig. Mi ebben olyan érdekes? Egy harmincas ember már többnyire nem magányos, van másik kereső, nem pénz nélkül fényen kell neki élni, ha nappalira megy.
2023. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

"Nappalival addig ülnék ott, ameddig a gyerek meg a férjem sincs otthon amúgy sem."


Ez azért mondjuk rohadtul nem így működik. Ha kötelező az óra, és pont délután 4 után tudod felvenni, bizony ott kell ülnöd, katalógust végén íratják alá veled. Sokan itt úgy látom egyáltalán nincsenek tisztában vele, hogy miről szól egy nappali képzés.


"van másik kereső, nem pénz nélkül fényen kell neki élni, ha nappalira megy"


Értem, ezek szerint eltartják magyarul.

2023. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%

"Értem, ezek szerint eltartják magyarul."


Úgy csinálsz, mintha ez valami tragédia lenne. Ha a 19 éves ül be nappalira, azt meg a szülei tartják el. Semmi különbség.


Amúgy nem kell felvilágosítanod hogy hogyan működik a nappali egyetemi képzés, végig ültem már egyet, pontosan azért tudom, hogy sokkal jobban össze lehet egyeztetni a normális élettel, mint a levelezőt, ha az embernek van rá lehetősége.


A levelező nekem pl. akkor opció, ha a gyakorlatok hetente vannak összesűrítve egy munkanapra az előadások pedig online mennek, de egy hétvégi napot se vagyok hajlandó feláldozni arra, hogy ott üljek reggel nyolctól este hatig, az előbbiből pedig kevesebb van, a kinézett képzést pl. vagy hat helyen indítják és abból egyetlen egy ilyen. A többi meg megeszi a szombatokat.

2023. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy csinálsz, mintha ez valami tragédia lenne. Ha a 19 éves ül be nappalira, azt meg a szülei tartják el. Semmi különbség."


Csak egy 19 évest még normális, hogy taníttatnak a szülei, elvégre még nem tudböbállóan megállni saját lábán rögtön középsuli után, ellenben ha valaki 30 felett van el úgy, hogy majd eltartják míg tanul, már kicsit gáz, szóval van különbség hiába mentegetőzöl.



"Amúgy nem kell felvilágosítanod hogy hogyan működik a nappali egyetemi képzés, végig ültem már egyet, pontosan azért tudom, hogy sokkal jobban össze lehet egyeztetni a normális élettel, mint a levelezőt, ha az embernek van rá lehetősége."


Valami kamuszakra járhattál valszeg, mert egy normális alapképzési szakon is van olyan nap, több is egy héten, hog, reggel 8 és este 8 között óráid vannak, max egy óra szünet van nap közben.

2023. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, ez marhára nem rád tartozik, hanem az előbbi válaszoló férjére, ne üsd bele az orrodat.
2023. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!