Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire eri meg Angol kepzett...

SzikiMan kérdése:

Mennyire eri meg Angol kepzettseggel Magyar Egyetemre menni?

Figyelt kérdés
Angliaban tanulok mar 2016 ota, eros altalanos iskolai vegzettseggel, es egy eleg eros kozepiskolai kepzessel fogok rendelkezni a mostani tanuloi ev vegere. Epiteszet erdekel mint egy muveszi szak, es mar tobb Angol egyetemre is felvettek Epiteszeti kurzusokra. Az egyetlen magyar egyetem amire sikerult jelentkeznem mivel nekik meg emberi honlapuk volt, az a Budapesti Metropilitan Egyetem. Mi a velemenyetek a Magyar egyetemi opciom valasztasaval kapcsolatban? Koszonom szepen a valaszokat

#egyetem #költözés #angol egyetem #Budapest Metropiltan Egyetem #Kulfoldi Oktatas
2023. febr. 20. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Angliában nem tudsz továbbtanulni? Én mindenképpen azt választanám a magyar helyett.
2023. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha Angliában élsz, nehogy önként magyar egyetemre gyere tanulni. Nagy-Britanniában még egy ott közepesnek számító egyetem is jobb színvonalú, mint nálunk a legjobbak. Saját tapasztalatból beszélek.
2023. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Legalabbis jobb hiruk van es piackepesebbek, az biztos.
2023. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!