Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudok megtanulni rendesen...

Hogy tudok megtanulni rendesen angolul?

Figyelt kérdés
Angolból szinte csak alap fokon tudok pedig már ez a 7. évem. Tényleg semmit sem tudok általánosba (4év) semmit sem tanultam. Ez a 3. évem középsuliba (1et ismételtem), most tényleg ráakarnák állni az angolra, de nem tom hogy kezdjem. Az órákra csak magolással lehet készülni, mert irdatlan mennyiségű szót meg kell tanulni, de nálam ez nem válik be ha meg is tanulom elfelejtem. Most az ige 3. alakját kéne megtanulni, de nem magolással szeretném. Nekem amúgy is a szavakat is rettenet sok idő megtanulni kb. 2-3 óra 40-en szó. Hogy tanuljak meg fokozatosan angolul úgy hogy ne kelljen szavakat magolni napról napra és úgy hogy másra is legyen időm?
2010. okt. 6. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
nézz angolul feliratosan sorozatokat,filmeket. én úgy tanultam meg alapfokról középfokra.persze így is rengeteg mindent nem tudok de a mostani tudásom kb 70 százalékát a sorozatoknak köszönhetem.
2010. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!