Szerintetek hogy dontsek?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetben vagyok, hogy mernokinformatikjs szakon vagyok mar 2. Feleve, de egyre jobban kezdett el erdekelni a testepites a szemelyi edzoskodes es a kondi igy maga alapbol. Olyanon gondolkozok, hogy otthagyom az info egyetemet, mert mar sajnos kezd annyira nem erdekelno ez a szak, es inkabb elvegeznek egy szemelyi edzos kepzest vagy szerintetek mi legyen? Mit csinaljak? Nagyon kene a segitseg es legyszives normalis valaszok legyenek

2023. máj. 15. 18:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Én is ugyanilyen helyzetben voltam. Én 2019-ben a komplett évben azon agyaltam, hogy otthagyom a közgázt, helyette megszerzem a fitnesz instruktori papírt, aztán személyi edző leszek Budapest egyik legnagyobb termében. Mindig vaciláltam, soha nem szántam el magama, húztam-halogattam, aztán jött 2020, jött a koronavírus, bezárták az összes termet, felére csökkent a súlyzós edzést végző egyének száma. Még azok az ismerőseim, akik átálltak online coachingra, ők is az ügyfélkörük háromnegyedét elveszítették. Így lett több edző ismerősömből futár, meg segdémunkás. Akkor de rohadtul örültem, hogy nem hagytam ott a közgázt, és hogy az egyetemnek hála egy stabil állásom van egy nemzetközi biztosító társaságnál.

Én azt tanácsolom, hogy diplomázz le, aztán utána még mindig el lehet menni fitnesz képzésre.

2023. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, szerintem az lesz, hogy egyetem mellett versenyzek is meg tanulok is aztan majd ahogy alakul.
2023. máj. 15. 19:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Meghallgatok azért még mást is.
2023. máj. 15. 20:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Bár nem közvetlenül, de hasonló helyzetben voltam/vagyok én is. 3 éve kezdtem el az óvodapedagógusi képzést, de út közben kiderült számomra, hogy a pénzügy-számvitel is vonz (talán még jobb is, sőt eredményezőbb is lenne). Viszont család illetve tágabb baráti kör hatására befejeztem az egyetemet, és idén jelentkeztem psz alapszakra.

Nem bánom, hogy így tettem, mert ha nem jól alakulnak a dolgok a későbbiekben, még mindig megtudok állni a lábamon a pedagógusi szakmával, ami azért számomra biztonságérzetet ad.

Tehát összességében szerintem érdemes lenne befejezned a mostani képzést, és utána tovább menni. :)

2023. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont ez a szakma az amivel itthon a legjobbak között lehet keresni. Meg mernokok között is. Abból lenne pénzed a hobbidra ami nem olcsó. Tovabba evvel a vegzetseggel van esély sok olyan orszagba kijutni, akár nem csak eu-s tsgorszagokra gondolok, ahova mas vegzetsegekkel joval nehezebb . Jó szakma ez.
2023. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Egyebkebt egy albi 130 plusz rezsi, legyen 150-160. Kondi berlet, jó kaja , tapkiegek alsó hangon 130-140 ezer. Mar havi 300nal jársz és nincs tankolás, megtakarítás stb. Pénzes sport ez.
2023. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tudom, hogy penzes sport, de ha elkezdenem fitness akademian a fitnesz instrukor+szemelyi edzo kepzest, ami 1 eves egyben, akkor szerintetek utana meg tudnek belole elni kulon koltozessel? Dunaujvarosi vagyok, itt is szoktam edzeni az edzommel, sokkal jobban focusolok az edzesekre kajara pihenesre mint a mernokinfos szakmam tanulasara. :/ koszi amugy a valaszokat eddig
2023. máj. 16. 17:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7: Dunaújvárosban, nem kiemelkedő versenyzői fizikummal, versenyzői, influenszer vagy egyéb ismertseget biztosító dolog nélkül? Én nem nagyon fogadnék rá, hogy megleszel belőle.
2023. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zizizabalo válasza:

Egyáltalán nem drágább sport ez, mint bármelyik másik, átlag emberként.


"Bármilyen" pólóban mehetsz edzeni, drága fölösleges tápkiegeknek semmi értelme, jó kajálással bőven megvagy.


Ezerszer kiszámolták, hogy nem drágább egy átlag ember étrendjéhez képest, simán csak drága lett minden kaja.


Verseny szinten melyik sport olcsó? Mindenhol kellenek szponzorok, sok pénz felszerelésre, "extra" tápkiegre stb.

2023. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek van igaza. Király, hogy ennyire érdekel az izomépítés, kérdező. Én közel 5X évesen próbálom visszaszerezni az elveszett fizikumom így a DSc kapujában. (Közelében). Nem tudom, hányan élnek jól edzősködésből, szvsz. kevesen.
2023. máj. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!