Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vállkörzésnél a kulcscsontom...

Vállkörzésnél a kulcscsontom kattan egyet. Rengeteget pihentettem, nem változik. Főleg toló mozgásoknál szúró fájdalmat is érzek. Szerintetek mi lehet ez? Egyáltalán mi kattanhat a kulcscsontom alatt? Van ott egyáltalán bármiféle ín?

Figyelt kérdés
Orvos látott, de hát magyar eü... MR vizsgálatra nem utalnak be, magánúton meg kb 100 ezer, és akkor még nem mondott semmit.

2021. nov. 4. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Hasonló panasszal kezdődött nekem tavaly, mára teljesen befagyott a vállam. Szteroid szuri lett belőle és hosszas fizioterápia, hogy legalább a fenekem ki tudjam törölni.

Nekem egy váll MRI 38ezer volt bp-en magánban.

Sportoltam én is, bár nem testépítés, de súlyokkal.

Szóval szerintem nézesd meg magánban, hátha el lehet csípni bajt időben, vagy kiderül, hogy nincs nagy baj.

De itt csak tippelgetni tud mindenki.

Látatlanban orvos sem mond semmit, az itteni válaszolóknak meg semmi se drága.

2021. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Menj el gyógytornászhoz! Az első alkalom során valószínűleg ki fogja deríteni, hogy mi okozza a problémát. Most egy 5 ezer forintot azért érjen meg neked a saját egészséged!
2021. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ez az úgynevezett befagyott váll szindróma? Mert nekem egészen konkrétan ott kezdődött a baj, hogy 45 fokos padon valamiért 110 kilóval kellett szériáznom, és a 3. vagy 4. nyomásnál éreztem, hogy roppant ott valami. Pár napig vagy talán hétig intenzíven fájt, utána már csak lightosan. Néha nem érzek semmit, máskor arra kelek fel, hogy az egész kulcscsontom fáj. Lassan egy éve teremben sem voltam.

Hol és mikor volt 38 ezer a váll MRI?

2021. nov. 4. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl a Medicovernél az ízületi nativ MR 38ezer.

De mielőtt kifizetsz ennyit, beszélj dokival, hogy egyáltalán ilyen vizsgálat kell-e. Mert lehet hogy röntgen kell vagy más.

2021. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A ferdenyomás jobb a vállnak mint a sima fekvenyomás.

A gyakorlattal nincs baj.Sztem a bemelegítés volt a gond.Pihentetni kéne első körben.

2021. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja nem edzesz 1 eve..Ha másmódon nem veszed tuzottan igénybe pld fizikai meló,akkor meg kéne vizsgáltatni.

1 év az bőven sok hogy helyrejőjön.

2021. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vegul megcsinaltattam, es labrum szakadasom van. Orvossal nem beszeltem, mert ez csak megvizsgal es ad egy ambulans lapot, aztan szevasz. Jarobeteg szakrendelobe sokara kaptam idopontot. Tudja barki, hogy mi az a labrum szakadas?
2022. febr. 22. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!