Változtassak sorrendet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A hétvégén megtudtam a közép érettségi eredményeimet.

Magyar:73%

Matek:52%

Töri:80%

Nem lettek valami jók, valóban, sokkal többet vártam magamtól így hogy egész évet végig tanultam kb. A probléma az emeltekkel lesz, a bioszom jól sikerült szerintem, ott 78%ot számoltam magamnak megoldokulcs alapján a kémia viszont szerintem 58%nal nem lesz jobb, sőt rosszabbat számoltam megoldokulcs alapjan:( borzasztoan csalódott vagyok. Fogorvosira jelentkeztem első helyen (sote) viszont akárhogy is számolom a felvibe nem lesz annyi pontom amennyi tavaly kellett. 2.helyen a gyógyszerészeti van, igazából mentőövnek jelöltem meg anno, meg érdekelt is valamilyen szinten de ugye kémiából nem én vagyok a legelesebb kés, és félek hogy így onnan is kibuknek. 3.helyen au elte biosz van, az viszont egyeltalan nem érdekel, csak mivel imadom a bioszt megjeloltem. Kérdésem, hogy modositsak e most sorrendet? Esélytelenek tartom hogy a fogorvosi ahol evek óta emelkedik a ponthatar lejjebb menne mikor idén 3x annyian jelentkeztek mint tavaly pl.


Tudom, hogy ott vannak még a szobelik, de egy max pontos szóbelit baromi nehéz elerni.


Üdv: egy kétségbeesett 19 éves lány



2023. máj. 21. 16:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ez szuper! :) Drukkolunk! 😊
jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szurkolunk neked. Hajrá :)
jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!