Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 37 évesen levelezőn egyetemet...

37 évesen levelezőn egyetemet kezdeni teljes állás, gyerekek mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most jutottam el oda 37 évesen, hogy szeretnék tanulni, bár van jól fizető állásom, nem maradnék ebben nyugdíjig..

Van egy érettségim és egy felsőfokú angol nyelvvizsgám.

Ami nagyon érdekelne, az csak messzi egyetemen elérhető és egészségügyi vonal, amihez a gyakorlatot fogalmam sincs, hogy lehet elvégezi teljes állás mellett. A munkahelyen vegyészeti képzéssel vihetném többre, de ez egyáltalán nem áll hozzám közel.

Érdemes- e így bármi más szakot elkezdeni, pl tanító stb, amit 3 év alatt megszerezhetnék vagy esetleg egy 2 éves felsőfokú szakképzést nézzek?



2023. júl. 26. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hajrá
2023. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eü az ország minden részén van a felsőoktatásban, a tanítóképzés négy év, nem három...
2023. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pedagógiara gondoltam, csak már annyit nézegettem a képzéseket :)

Eü azért nem mindenhol van, en Vp megyében vagyok es errefelé nincs, Pannon Egyetemen sem sajnos.

2023. júl. 26. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Nézd meg a közalkalmazotti bértáblán mennyit keres egy kezdő tanár, nem akarlak lebeszélni, de szerintem ha meglátod a fizut hamar leteszel róla.
2023. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet csinálni.
2023. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igen lehet. Legalábbis én nem tudtam. Péntek szombat vannak az órák vagyis ahol én voltam. Én pénteken 16-ig dolgozok onnan ha be is akarnék menni másfél óra az út, tehát összesen pénteki nap kilőve.
2023. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én meg tudnám oldani a péntek délutánt is szerencsére.

Most a legnagyobb bajom, hogy nem adtam be időben a jelentkezést és már csak önköltségesen indul, az pedig 250ezer/félév.

2023. júl. 28. 10:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keresztfélév vagy várj egy évet.
2023. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!