Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen első napon, pénteken...

Egyetemen első napon, pénteken mi történik? Be kell menni? Semmi infot nem kapok/nem találok erről?

Figyelt kérdés
Azt írja, a regisztrációs időszak 4-én kezdődik, de a tanév 1-én. Viszont akkor elsején mi lesz? Be kell menni? Mit kell csinálni?
2023. aug. 28. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szorgalmi időszak az, aminél bekell járnod. Látatlanba ez 11-én fog kezdődni ha az előtte lévő hét a regisztrációs hét.
2023. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk 09.04.en kezdodik
2023. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A regisztrációs időszak alatt be kell menni vagy az egész online történik?
2023. aug. 28. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyeteme válogatja, erről tájékoztat az egyetem miután felvettek. Én pl most jelentkeztem a bge-re és nálunk online történik, nem kell személyesen bemenni és ez az első hogy ilyenről hallok.


Ha nem kaptál semmilyen információt akkor érdeklődj a tanulmányi osztálynál, ez a későbbiekben előforduló problémákra is igaz lesz.

2023. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A regisztracios heten a legtobb egyetemen a golyaknak vannak programok. Egyetembejaras, targyfelvetel, bulik ismerkedes.
2023. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha leírnád hogy melyik egyetemről van szó talán jobban tudnánk segíteni. Amúgy kizártnak tartom,hogy pénteken legyen már órád. Általában (mindig) hétfőként indul a tanév.
2023. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl. jövő hétfőn és kedden orientációs napok vannak, a szorgalmi időszak csak szerdán kezdődik. De ezt helye válogatja.
2023. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a közoktatás tanévkezdésével kevered. Egyetemek hétfővel szokott kezdődni. Regisztrációs időszak általában a szorgalmi időszak előtt egy héttel van. Online kell intézni főleg, bár gólyáknak személyesen is le kell adni pár papírt . Nem kaptál semmi hivatalos tájékoztatót?
2023. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!