Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali szak baba mellett...

Nappali szak baba mellett egyéni tanrenden? Van aki így csinálta? Ezt hogy lehet kivitelezni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 10. 14:04
 1/1 anonim válasza:
100%
Én nappali szakot teljes munkaidő mellett próbáltam meg, de kibuktam..Mondjuk alapból az órák 70% -ára be sem tudtam menni, és hiába kaptam meg az engedélyt a tanároktól az egyéni tanrendre (hozzáteszem minden oktatót külön-külön kellett felkeresnem és aláíratni az engedélyt.) Volt aki eleve úgy adta meg az engedélyt, hogy azt mondta ezen a tanszéken mindent lehet őt nem érdekli, majd teljesen ignorált. Hiába leveleztem vele és küldtem neki folyamatosan a feladatokat amiket kért a többiektől nem érdekelte. Nem küldte el, hogy mit kell csinálni folyton azt írta, hogy kérdezzem meg az osztálytásaimat, akik persze szintén nem voltak túl segítőkészek. Hiába voltak viszonylag jó jegyeim, mégis kiiratkoztam mert nem bírtam. Munkából szaladtam az egyetemre, éjfélig írtam a beadandókat, készültem az előadásokra stb stb...Enni nem volt időm, alig aludtam a végén már kezdtem azt érezni, hogy ha ezt így ilyen formában tovább csinálom, akkor rá fog menni az egészségem ezért inkább kiiratkoztam. De legalább megpróbáltam azt mondjuk nem bánom, ezért azt javasalom, hogy próbáld meg. Azzal nem veszítesz semmit. Amúgy én azt gondolom hogy ha van ki vigyázzon a babára és ha az oktatók segítőkészek, akkor biztosan meg lehet csinálni.
2023. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!