Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Levelező mellett ezt hogy...

Levelező mellett ezt hogy tudnám kivitelezni?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdek egy levelező mesterképzést és most megyek majd egy állásinterjúra a héten.

Az óráim kéthetente pénteken és szombaton lesznek, a munka pedig nyolc órás, öt nap lenne egy multinál. A hirdetés rugalmas munkaidőt írt, illetve a HR-esnek is mondtam a sulit, plusz az interjún is mondom majd.

Nekem úgy tűnik nagyon kell nekik egy ember ide és nem igazán van jelentkező.

Ha felvesznek, mit lehet csinálni?

Vehetek ki fizetés nélküli szabadságot kezdőként vagy lehet pl úgy, hogy túlórával behozom a munkát? Egyébként rugalmasnak tűnik a cég, csak nem tudom hogy szokás ezt csinálni, végülis kéthetente egy nap nem olyan sok, bár gondolom a munkáltatótól függ. Ja és gyakornok nem akarok lenni, direkt azért jelentkeztem levelezőre, hogy tudjak dolgozni rendesen.


2018. aug. 27. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Elvileg az egyetem ezt igazolhatja... De mivel létezik próbaidő és lehet nem annyira tetszene ez nekik mégsem, vagy neked is kéne az a pénz, szerintem az is megoldható, hogy mindig túlórákkal ledolgozod, esetleg ha ez opció vasárnap bemész.
2018. aug. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Elvileg két hetente a péntek-szombat megoldható megfelelö sezrvezéssel - egyszerüen akkorra adják a heti szabadb´napjaidat ki. De ezt velük kell megbeszélni, az össze-vissza kamuzgatás viszont garantáltan nem jó ötlet.
2018. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kamuzgat itt senki.
2018. aug. 27. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

" egyszerüen akkorra adják a heti szabadb´napjaidat ki. "


Te komolyan azt hiszed, hogy egy munkahelyen heti szabadnapok vannak, vagy hogy kell ezt mégis értelmezni?

2018. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

" a munka pedig nyolc órás, öt nap lenne egy multinál"


Feltételezhetöen ez valami Tesco vagy hasonló, ahol a hét minden napján van munka.

Ebböl értelemszerüen következik, hogy hetente 5 napot kell dolgozni, kettö szabad - és ezt úgy is be lehet osztani, hogy abba a két napba, amikor nem dolgozik, beleessen az egyetem.

2018. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tesco, hanem 1000 fölötti létszámú multinál logisztikai munka megyeszékhelyen (irodai) és igen, heti 5 nap van munkaidő 8 órában, legalábbis ebben a munkakörben dolgozóknak.
2018. aug. 27. 19:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem, nem lehet úgy, hogy csak szombaton legyen órám, pénteken is lesz.
2018. aug. 27. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen ott beszéld meg velük, sokszor segítenek megoldani, vagy szabadságot veszel ki, vagy csúsztatással - ez tényleg olyasmi, amit csak ott lehet megoldani!
2018. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!