Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot válasszak? Jó...

Milyen szakot válasszak? Jó az orvosi, ha az érdekel, vagy válasszak inkább mást?

Figyelt kérdés
Nem tudom biztosan, hogy milyen szakra menjek. Azt kell tudni rólam, hogy sokkal jobban mennek a megértős témakörök, mint a magolósak. A biológia nagyon érdekel, és az orvosit néztem ki, de sokszor elbizonytalanodom, hogy végig tudnám-e csinálni, mert csak akkor lenne értelme belefogni. Ha valamilyen szakma nagyon megtetszene, akkor választhatnák persze egyszerűbbet is. Ti mit ajánlotok a továbbtanulással kapcsolatban? Nagyon szeretnék jó, és akár vállalható szakot is választani

jan. 10. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt neked kell eldöntened, hogy mi szeretnél lenni. Én csak annyit tennék hozzá, hogy az orvosi kő kemény magolásból áll, az első 3 évben legalábbis mindenképp, szóval így készülj ha végül erre adod a fejed.
jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
orvosihoz elhivatottság kell, semmi más, és mással nem is fog menni. ha csak talán kategória, akkor nem az a te sorsz
jan. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor tudtok esetleg biológiával kapcsolatos szakmát ajánlani?
jan. 11. 07:28
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Biológus, kutató, védőnő, ápoló stb

Az orvosi kemény magolás, a leírtak alapján nem ajánlom neked

jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg vegyészmérnök, habár az inkább kémia matek mint biosz.

Vagy környezetmérnök

jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerész
jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!