Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Introvertáltként milyen...

Introvertáltként milyen egyetemi szakra menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mindjárt itt a határidő, és nem tudom mit tegyek, pályaválasztási tanácsadónál nekem sok szakmát ajánlottak, de úgy érzem egy sem érdekel, szóval sokáig a turizmus volt a fejembe, meg a HR szak (azok ott voltak az ajánlott szakmák között), de azok extrovertált munkák. Nem tudom mit kezdjek, a matek nem a nagy erősségem, az előre kijelentem, bár egy oké szintre fel tudnám vinni, ha nem olyan erős az egyetem.


Gondolkodtam, hogy operatőr, fotós legyek talán? Bár életembe nem fogtam kamerát a kezembe, szóval az felejtős. Rajzolni se tudok jól..


Mit ajánlotok?


UI: Ma voltam Pesten egyetemi nyílt napon (megnézni a Budapesti Metropolitan egyetemet), úgy levitte az energiámat, hogy kidőltem az ágyba, és most keltem.


jan. 31. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon jó vagy matekból: matematikus, programtervező informatikus, gazdaság- és pénzügymatematikai elemző, alkalmazott közgazdász


Nagyon jó vagy biosz-kémiából: gyógyszerész, orvos


Jó vagy matekból (4-5-ös): pénzügy-számvitel, gazdaságinformatikus (BGE vagy Corvinus)


Nem vagy annyira jó matekból: METU-n valami animáció vagy webtervező szak

jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Programozó informatikus.
jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Be kellene fejezni ezt a felesleges címkézést.


Abból indulj ki, mit dolgoznál. A legtöbb munkakör betöltése nem az állítólagos introvertáltságtól vagy extrovertáltságtól függ.

jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én gazdinfót csináltam introvertáltként. Előtte próbálkoztam tuzrizmus vendéglátással de nem nekem való volt, így átmentem gazdinfóra.
jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!