Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vízügyi mérnök szak jó lehet?

Vízügyi mérnök szak jó lehet?

Figyelt kérdés
Ezt jelöltem elsőnek, fel is vennének. Elolvastam róla amit lehet, nagyon tetszene; ha bárki tudna valamit személyesen mondani róla az is nagyon érdekelne.

febr. 3. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rálátok a területre, elég jól. Hiany van ilyen teruleten a dolgozókból. De sajnos ennek meg is van az oka. A vízművek és egyeb vìzkezelesi szervek a verseny szférához képest elég gyengén fizetnek. Ilyen helyekre pl: vizművekhez a rendszerek utemeltetéséhez régebben kerestek illetve keresnek épìtő, gépész, környezet mernököket. De évi több ezer emberből aki vegez nem tudtak feltölteni a hianyzo helyeiket. Ezért behozták ezt a szakot, hogy majd megoldja a dolgokat, biztos ez a gond. Hat nem. Sztem xarok a fizetesek az a fő gond. Nem akarlak lebeszelni , de ez egy nagyon szűk terület , nem lehet csak úgy válogatni több 100 munkahely közül. Van pár munkáltató és kB ennyi. Cserébe meg nem is fizetnek jól

. En erősen atgondolnam a helyedben.

febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
És ezt úgy ìrom, hogy nem egy embert ismerek akik ezen a területen dolgoznak illetve dolgoztak . Elég sokan 5 év plusz munkavegzes után probaltak váltani ezen területről verseny szférára több kevesebb sikerrel mivel egy átlagosan gyenge szintre beallt a fizetesuk és nem volt előre lépést. Egy jó mérnök 5 év után itthon br 1 millió felé is kereshet ha ügyes és jó teruletet választ. Sztem evvel , ha lesz is munka, jó eséllyel 5.ev után is br 600nal ha tarthat az ember.
febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!