Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakdolgozatban látszik ha...

Szakdolgozatban látszik ha ctrl c-vel van írva?

Figyelt kérdés

Nem az egész dolgozat, hanem van mikor szó szerint írok vagy csak van olyan szó ami nehezebb és átmásolom, hogy jó legye fixen vagy a szakirodalmat írom át, hogy ne legyen benne hiba (szerző, könyv, kiadó....)


Elektronikusan is be kell küldeni majd, abban visszanézhető hogy van amit "másoltam"?


febr. 26. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha kretén módon másolgatsz mindenféle forrásból, össze tud szedni formázásokat amit te nem, vagy csak nehezen látsz, de jelzi hogy azt te máshonnan másoltad be. Ha csak a jól megformázott dokumentumon belül másolsz nem lesz ilyen, tehát egyszer begépeled és azt onnan másolod.
febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy nem összevágok dolgokat, mert nincs kedvem írni, hanem a bonyolultabb neveket, könyv címeket, kiadókat másolom be meg ha van olyan idegen szó amit nem akarok elütni.


Mellesleg amit te írsz, azt pont egy betű formátum, betűméret változtatással meg is lehet oldani

febr. 26. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Láttam én már olyan szakdolgozatot, amit netről, sokféle oldalról másoltak be :)

A betűszín, háttérszín a monitoron nem látszott, hogy más, de ahogy nyomtatva lett azonnal kijött és lebukott a delikvens. Sehonnan sem másolunk be szöveget! Egyszer begépeled, aztán azt a dokumentumon belül már szabadon másolhatod.

febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha nyomtatva látszott miért nem javította?

Nekem ez elég fura, hogy valaki úgy beadja, tök feltűnően

febr. 26. 22:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a word-ből is látszik, hogy ctrl c-vel írtam át magából a fájl-ból, ha utána akarnak nézni
febr. 26. 22:08
 6/9 A kérdező kommentje:

Sőt, nekünk a konzulens színessel javít bele Piros, zöld, sárga

mikor mivel

febr. 26. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszik. Miután bemásolod, van valami olyan gomb, hogy "összes formázás törlése" vagy valami ilyesmi. Ez törli még a nagyon nehezen látható háttérszínt is meg mindent.
febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Ezt nem ismertem


Ez csak egyből a másolás után elérhető?

Vagy később is?

febr. 26. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan is hogy ha nem ctrl+v- el teszed bele, hanem jobb klikk beilesztés, ott van egy csomó féle beillesztés, talán az utolsó a csak a szöveg megtartása és semmilyen formázást nem hoz magával.

(Aztán hogy ezt vissza lehet-e fejteni, hogy másolt-e vagy sem, azt passzolom)

febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!