Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az alábbi gimnáziumok közül...

Az alábbi gimnáziumok közül melyiket ajánlanátok az orvosi egyetemre?

Figyelt kérdés

Fazekas Mihály gimnázium (Bp)

Eötvös József gimnázium (Bp)

ELTE Apáczai csere János gimnázium (Bp)



márc. 11. 19:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A fentiek közül mindegyik iskolában a természettudományi,biológia tagozat van megjelölve
márc. 11. 19:26
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Ugye nem mondod komolyan, hogy már a gyereked 13 éves korában eldöntötted, hogy hova menjen majd felnőtt fejjel egyetemre?! :DDD
márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet értelmezni a kérdést. Nézd meg a rangsort, és egyébként sem az iskolán múlik elsősorban. Nincs ilyen hogy az egyikből bejutsz a másikból nem...
márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha tanulsz rendesen akkor a fenti három suli közül bármelyikből bejuthatsz.
márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
#4 ez nem ilyen egyszerű. Ha nincs hozzá érzéke pl akkor nem fog bejutni, ez nem csak a rendes tanuláson múlik.
márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezekben a gimikben tanulok, de a miénkben speciel egy olyan zseniális biosz tanár tanít, hogy tavaly mind a kilenc érdekelt végzős első helyen bejutott a különböző orvoskarokra, állami finanszírozottra. A biosz tagozatra most emiatt ötszörös a túljelentkezés. Szóval nemcsak a versenyistállókban vannak jó tanárok.
márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%

"mind a kilenc érdekelt végzős első helyen bejutott a különböző orvoskarokra"

9 különböző karra? Vagy hogy sikerült mindegyiküknek "első helyen" bejutniuk? Első helyből nincs kilenc...

márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a tanárokon múlik. Valószínűleg #6 azok alapból jó képességűek voltak.
márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 valószínűleg az általuk elsőként jelölt egyetem/szak/finanszírozási formát jelenti itt az első helyen. Pl "első helyen jelöltem az xy egyetemet" vagy "bejutottam az első helyen jelölt iskolába"
márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az iskolán fog múlni, sok jó iskola van nem csak ez a 3. A gyerek kitartásán, elkötelezettségén, képességén múlik és a számára elérhető segítségek (tanár, magántanár, iskolai segítség, tanulási eszközök, családi támogatás stb) befolyásolják.
márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!