Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Infó érettségin, középszinten...

Infó érettségin, középszinten kell a programozás?

Figyelt kérdés
márc. 28. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Már nincs informatika érettségi. Csak digitális kultúra érettségi van amelynek követelményrendszerét a következőképpen találtam meg.

1. lépés: www.google.com

2. lépés: digitális kultúra középszintű követelmények

3. lépés rákattintottam az első találatra

Eredmény: [link]


Ez egy hosszú és fáradságos munka volt, de szerintem te is megbírkózol vele. Nyugtass meg, hogy nem programozónak készülsz!

márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Kedves kérdező, remélem, nem idén akarsz digitális kultúrából érettségizni. Igaz, a kereső használata nem követelmény, de a programozás igen.
márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 malacka07 válasza:

2020-ban nem volt követelmény csak az emelt szintű érettségin.


Viszont most utána olvastam és az első válaszolónak igaza van.


Ami azért érdekes, mert van köztük jócskán olyan dolog ami erősen grafikusi alapismeretek.

Illetve programozás is a listában szerepel.


Ha most kéne megcsinálnom a középszintű "informatika" érettségit akkor biztosan nem menne :D

ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!