Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Élelmiszereladó szakma kitanul...

Élelmiszereladó szakma kitanulásával érek valamit?

Figyelt kérdés
Boltosként mennyire könnyű elhelyezkedni vidéken?
ápr. 4. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Sztem könnyű de halál unalmas leépítő munka. Es a pletykák a téma. Ebbe beilleszkedni beleszokni ebbe az élettelen halálba. Na az a kemény.


Sima eladói vagy ker boltvezt penztárosit tanulj inkább. Azzal lehetsz nívósabb üzletekben is. Vagy ahol lépcsőzhetsz is felfelé. Nem javaslom az elelmiszert.

ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Gyakorlatozni úgy is kötelező. Azalatt a pár hónap alatt erősen gondold át miközben a lisztet pakolod a polcokra, hogy ezt tervezed e évekre is.
ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sima eladói tanfolyam nem létezik.
ápr. 4. 22:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem ebbe a kategóriába akartam kiírni a kérdésem. :D
ápr. 4. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Diákként párszor csináltam ilyen,életem legkiégetőbb munkája volt,csomó agyhalott bunkóval a boltban...Tisztelet a kivételnek, volt pár kedves ott dolgozó is.

Konkrétan ha abból kellene választani, hogy eladó vagy kukorica címerezés, 100x inkább az utóbbi.😅

Szerencsére azóta van normális munkám amit szeretek.

ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De a kereskedő boltvezetői penztárgépkezelői pl.

Az sincs szakosítva élelmiszerre es ez is isma eladóinak minősul.

ápr. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Érni érhetsz vele mert legalább felvesznek boltba dolgozni amiből van fizetésed de hidd el hogy hosszútávon nem karrier ráadásul nagyon lefárasztó munka fizikálisan és mentálisan is

Rohadt unalmas több óráig ott állni a pultban és azt várni hogy mikor mehetek már végre haza innen

ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elhelyezkedni szerintem el lehet viszonylag könnyen (akár ilyen végzettség nélkül is), és persze nem vagyunk egyformák, de szerintem borzalom munka. Én jelenleg átmenetileg eladóként dolgozom (diákként), igaz nem élelmiszerboltban, de már így is rühellem, el nem tudnám ezt hosszútávon képzelni.
ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!