Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkeztem gödöllői MATE...

Jelentkeztem gödöllői MATE egyetemre gépészmérnöknek, és jelöltem be még egy csomó mást is. Érkezett az e-mail, hogy jelentkezzek motivációs beszélgetésre. Tudnál segíteni kérlek, hogy mire számítsak? 50 pont szerezhető rajta.

Figyelt kérdés
A Microsoft Team-en lesz megtartva a motivációs beszélgetés. Ilyenkor általában mik a nagyon fontos szempontok? Kitérhetek a saját céljaimra és motivációimra is, vagy kizárólag az iskolát "istenítsem" és magát a tanfolyamot? Köszi a segítséget!

ápr. 11. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A motivációs beszélgetés száz százalékban rólad, a te szakmai terveidről és a lelkesedésed demonstrálásáról szól, és semmiképpen nem magáról az egyetemről. Ha előállsz egy frappáns, kerek, és reális szakmai jövőképpel, szinte garantált, hogy maximum közeli pontszámot kapsz majd. A motivációs beszélgetés a "nem volt jobb ötletem", "igazából fogalmam sincs, mi akarok lenni" hozzáállású, teszetosza jelöltek kiszűréséről szól, nem pedig arról, hogy elhasaltassák a talpraesett, lelkes jelölteket.
ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Én viszont ugyanarra az egyetemre, több tanfolyamot is megjelöltem, amiből külön-külön kaptam az e-maileket a beszélgetésre jelentkezésről.

Érdemes ezt a jelentkezést egynél többhöz is leadni, vagy elég lehet csak egyhez?

Mert abban nem vagyok biztos, hogy pont arra az adott tanfolyamra felvesznek. Vagy elég csak egyhez, mert egyébként ugyanaz az intézmény?

ápr. 11. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Erre az egyetem tanulmányi osztálya tudna csak biztos választ adni. Írj nekik emailt, korrekt választ fogsz kapni. Vagy hívd fel őket.
ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kérdező, azóta sikerült valamit kideríteni, hogy pontosan hogyan működik ez?
ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Eddig még elérni nem tudtam őket sajnos. Májusban akarják online a beszélgetést, valószínűleg akkor küldeni fognak még e-mailt a menetéről.

Elérni nem tudtam még őket, jelenleg az érettségire összpontosítunk inkább.

tegnap 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!