Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Találós kérdés: Mi ez a munka?

Találós kérdés: Mi ez a munka?

Figyelt kérdés

Valami önmagában értéktelen vagy kis értékű dolog, tárgy, bármi, amihez ötletet adok, és ezáltal magasra ugrik az értéke, vagy így lesz eladható.


Arra jöttem rá, hogy ilyen területen szeretnék dolgozni, és persze ha kell hozzá, tanulni is.

Tudom, ez így furcsa kérdés, ezt konkretizálni kell ahhoz, hogy cél legyen, ehhez kérnék segítséget, mi lehet ez?

Kérem, csak "normális" válaszokat írjatok.


2010. dec. 11. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

pl. amikor ólombetűvel nyomtattak, akkor azokat ugye legelőször is ki kellett önteni, aztán a szedő összerakta az oldalakat stb, most meg csak begépelnek vagy beszkennelnek egy szöveget, indesign-ban megformázzák és már továbbítják is a nyomóforma készítő berendezéshez.

ezzel a kreatív munka nem csökken, csak a kézi munka.

2010. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem is marketing jutott eszembe, nekik is sokx rossz, értéktelen dolgokat kell eladniuk, azzal, hogy jó ötletként egy jó reklámot találnak ki...

pl a tamagochi milyen hülyeség volt, de vki népszerűvé tette...

2010. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bróker.
2010. dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A bróker pontosan mit csinál, nem értem, hogy jön ide???


A nyomdász munkáját úgy tűnik, közelebbről is meg kéne ismernem. Még gyesen vagyok, és még több gyereket is tervezünk, addig is szeretnék tájékozódni, hogy tudjam, milyen irányba tervezzek, minden infó érdekelne erről és más a kérdésben feltettre illő munkáról!


Köszönöm az eddigieket és a továbbiakat!

2010. dec. 13. 13:38
 15/15 A kérdező kommentje:

Itt olvastam a brókerről, így értem már, hogy kapcsolódik ide. :)

[link]

"Az állás elnyerésének legfontosabb feltétele azonban az, hogy a pályázóról elhiggyék: ez az ember képes arra, hogy meggyőzzön egy ügyfelet arról, hogy az a cégre bízza pénzét. Ha ez a tulajdonság hiányzik, akkor hiába..."

Na, ez az, ami nincs meg bennem. Tájékoztatom az embereket dolgokról, de meggyőzéstől messze állok, a rábeszélés nem az én területem. (Emiatt az Avonhoz hasonló termékforgalmazásom is csak éppen megyegetett.) Mégis nagyon köszönöm, az is eredmény, hogy már ezt is tudom és azt, hogy eggyel kevesebb, ami szóba jöhet. :)

2010. dec. 13. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!