Elegem van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Gimnazista lány vagyok.Olyan matektanárunk van,hogy FÉLÜNK bemenni órára,nem lehet tőle kérdezni,ha kérdezünk üvölt.Ma is egyik o.társam elkezdett sirni.Alkoholsita és mindig büdös cigi szagú ( ez nem zavaró tényező ).Járok külön matekra,általában mindent tudok,de mindig 3ast vagy rosszabbat irok és a tanár sose érti miért.Annyira nehezek a dogái,hogy hihetetlen.Az osztály 2 csoportra van bontva én a jobbikban vagyok.Egyébként a feladatok amiket órán megoldunk vele azok sem jók valamikor.

Mit lehetne tenni,mert tönkretesz engem lelkileg és a legtöbb o.társamat ! ?


2011. febr. 23. 15:24
 1/5 anonim válasza:

Szerintem ezt nem itt kellene kérdezni..

egyértelmű, hogy szóljatok egy felnőttnek, legyen az egy szülő, vagy az osztályfőnök, vagy ha nagyon súlyosnak találjátok, akkor az igazgatónak.

Viszont ha ilyen komoly, akkor ezt jó lenne minél hamarabb megtenni.

2011. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű... az ilyen helyzetekben az egész csoportnak oda kell menni az igazgatóság illetőleg a vezetőség elé és értelmes, emberek módjára elmondani mi történik.. hiszen emberek vagyunk ők is bizonyára "érzik a szagot..." meg átlátják a helyzetet!
2011. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem merünk szólni..mert biztos,hogy mi jönnénk ki rosszul :(
2011. febr. 23. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
miért jönnétek ki rosszul? vagy halálra aggódjátok magatokat, vagy tesztek ellene
2011. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már szóltunk és nem történt semmi.De már egyre kibárhatatlanabb.Nem lehet kérdezni tőle,mert üvölt.Ha kihiv és nem tudom üvölt.Én is szoktam sirni matek után.Kicsinál lelkileg :S
2011. febr. 23. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!