Ilyen hetedik osztályos tanulmányi eredménnyel, beállítottsággal mi legyen majd az állásom?

Figyelt kérdés

Tehát hetedik osztály:

-magatartás:jó

-szorgalom:példás

-magyar nyelv:4

-magyar irodalom:5

-történelem:5

-angol nyelv:5

-matematika:4

-informatika:5

-fizika:4

-biológia:4

-kémia:4

-földrajz:4

-ének:5

-rajz:5

-technika:5

-testnevelés:5


Átlag:4.5


Humán beállítottság


Oké, most nem azt mondom, hogy találjátok ki, hogy mi szeretnék lenni, de mivel úgy igazából semmi nem érdekel(sajnos..:() így pár tipp jó lenne:)


Jövőre nyolcadikos leszek, és kitűnő-t tervezek. Amúgy nem fogjátok elhinni, de úgy voltam vele, hogy 4.5 legyen és ne legyen hármasom...hát, így is lett:D És közben megszeretettem magamat a tanárokkal, kiismertem őket, és közben rájöttem a saját magam számára legegyszerűbb tanulási/magolási módot..: DD


A kedvenc tantárgyam az angol, dicséretes is lettem belőle, úgy, hogy semmit nem tanultam..plusz idén is végig fogom angolul sorozatozni az augusztust, szóval idén is fejlődni fogok. Hétfőtől egy hónapos intenzív német nyelvtanfolyamra megyek.


Azt hiszem leírtam mindent:)

Köszönöm a tippeket, tanácsokat.


2011. jún. 16. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát pedig muszáj lesz aranyapám, mert humánosokból Dunát lehetne rekeszteni. Vagy menj kőművesnek.
2011. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

17:10 nek igaza van

de valaki úgyis elmondja majd hogy ez hülyeség és menjen jogásznak:))

2011. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia! Én csak annyit mondanék, hogy világ életemben gyűlöltem a matekot, és most közgázon vagy 2.éves. :D És nagyon szeretem, semmi pénzért nem váltanék szakot :))

Szerintem ennyi idősen még korai arról dönteni, hogy reál vagy humán (persze vannak kivételes esetek, akiknél egyből kitűnik, azokat hívjuk zseniknek:) De ahogy látom egyikből sem bukdácsolsz, így csak nem lehet az olyan rossz, csak még most nem érdekel. Később ez változhat :) Én is a gimit javaslom, ott majd kitisztul a kép -jobb esetben- vagy elmész közgázra, ahogy én :D

2011. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
*vagyok
2011. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!