Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen pályát tanultatok...

Milyen pályát tanultatok általános után? Jól döntöttetek? Vagy talán megbántátok, hogy ezt a pályát választottátok? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2011. dec. 24. 21:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%

"A jövő a fizikával,kémiával,biológiával foglalkozó embereknek van többnyir"


Valószínű... lesz kb. 10 ember akit felvesznek ilyen végzettséggel dolgozni. Egyszer nézd meg, hogy az álláshirdetések között hány biológus vagy fizikust keresnek. Bár, ezzel még nem kell foglalkoznod mert csak 16 éves vagy...

2011. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem a legjobb, ha eü.-t tanulsz, orvos, ápoló stb mind1. nem csak itthon, hanem külföldön is hiány van, ugyh biztosan el tudnál helyezkedni. én most fogok érettségizni (emelt német - francia gimnáziumba járok) és szinte biztos h semmelweisre megyek.( vagy legalábbis szeretnék.) :)
2011. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
80%

Alkalmazott grafikát tanulok szakközépiskolában, nehéz volt mert nagyon sok órám volt egy héten (40-42) , ugye a szakma plusz érettségi miatt. Kevés szabadidő stb. Ez az utolsó évem, de nem bántam meg, mindig is szerettem rajzolni-festeni, és ez így kicsiszolódott, a szakma is tetszik; ha nem vennének fel fősulira, lesz az érettségin kívül még valami a kezemben.

Szóval szerintem a szakközép az aranyközépút az érettségi és a szakmunkás között. Csak bírni kell. (19/L)

2011. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 T_A_ válasza:
27%

Sziasztok,


én egyszer már írtam ide de azóta vannak új hsz-ek és arra reagálnék. Szerintem egyáltalán nem protekcióval lehet jó helyre bekerülni külföldön. Engem egy "ismeretlen" szállodából vettek fel a mostani helyre ami 5*-os és ott van a jók közt (igaz, Michelin csillagtól azért messze van sztem). Olyan hely ahova életembe nem gondoltam hogy felvennének. A másik, hogy szerintem a vendéglátás és egészségügy pl ahol mindig van kereslet munkaerőre.

2011. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Mindenkinek megy a zöld pacsi..:)))
2011. dec. 29. 09:47
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Te vagy az a lány aki agrármérnöknek szeretne tanulni?
2011. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem..
2011. dec. 29. 12:12
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

9.-es vagyok egy sima gimiben és nem bántam meg, hogy idejöttem, mert nem tudom mi akarok lenni.

Azt meg felejtsd el, hogy a középiskola megválasztása fogja meghatározni az életedet. A biosz-föci tanárom például annó vendéglátóipari szakközépbe járt.

2011. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!