Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kezdjek a nyelvtudásommal?

Mit kezdjek a nyelvtudásommal?

Figyelt kérdés

Felsőfokon beszélek németül,arabul, szlovákul, csehül, angolul, az oroszt, olaszt és a spanyolt alapszinten beszélem és most pedig latinul és franciául fogok tanulni. Orvosira készülök, de ha nem vennének fel, akkor milyen szakra menjek?

előre is köszönöm

19/L



2012. jan. 26. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Tanácsot adni nem tudok, de szerettem volna a bámulattal határos elismerésemet kifejezni:-). Le a kalappal a teljesítményed előtt - 19 éves korodra! A nyelvtudásod összetétele is optimális - és ha még tovább is fejleszted, hááát...EEEEZ IGEN! Bárhol is tanulsz majd tovább, megtalálod a helyedet, ebben biztos vagyok.
2012. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de nem nagy teljesítmény, meg az élet rákényszerített (csupán az olaszt és a spanyolt akartam tanulni), de nem bánom :)
2012. jan. 26. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Tolmácsnak menj inkább, ott keresett lennél. :)
2012. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért lenne kamu? Szlovákiában születtem, a gimiben németet és angolt tanultam,majd egyetemen elkezdtem az olaszt, de otthagytam az egyetemet, most Csehországban tanulok, ahol spanyolul kezdtem tanulni(suliban), párom arab, tehát vele valahogy kommunikálnom kell, mivel nulladikba járok és orvosira készít fel, ezért latint is kell tanulnom, a franciát pedig felvehetem melléje. Ezen mi lenne hazugság? Még nyelvvizsgákkal is tudom őket bizonyítani! Úgyhogy nekem ne hitetlenkedj itt, attól, hogy te nem vagy képes egy nyelvet se megtanulni, attól más még képes rá.
2012. jan. 26. 20:36
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi nektek, és azt kifelejtettem, hogy a lakótársam csak oroszul tud, úgyhogy a kényszer rávitt erre a nyelvre is
2012. jan. 26. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Itt keresel örömöt, hogy dicsérik a nem létező tudásod...? Gáz.
2012. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
szerintem az a gáz, hogy a mai fiatalok olyan szinten vannak, hogy nem bírnak megtanulni egy nyelvet sem, és ha találkoznak egy ilyennel, akkor az automatikusan kamunak számít. na, ez gáz.
2012. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!