Ki jelentkezett Corvinus Nemzetközi gazdálkodás szakára 2012-ben?

Figyelt kérdés
Akik jelentkeztek, milyen eredményeket értek el, milyen pontokat fognak vinni elképzeléseik szerint. Köszi :)
2012. ápr. 9. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

én egy éve jelentkeztem. és felvettek 463 ponttal. ó jee.

sok sikert. :)

2012. ápr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jó neked!!!! Szereted? Miből érettségiztél, hogy vitted a pontokat? Köszi:)
2012. ápr. 16. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az alap tárgyakból érettségiztem, angol emelt 92%-kal és matek közép 98%-kal jöttem, plusz egy spanyol középfokú volt a választottam. :)

Én nagyon szereted, örülök, hogy idejöttem. Ha van kérdésed a szakról, privátban mesélhetek.

2012. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged! Én is angolból emeltezem és a matek 100-ra hajtok. Majd meglátjuk mi lesz:) Nagyon reménykedem és ha majd kiderült, hogy bekerültem, akkor megkereslek. Addig azért nem, mert nem szeretnék pofára esni. Remélem majd tudsz hasznos tippeket adni! ;)
2012. ápr. 18. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Én oda jelentkeztem, 456 pontom van, úgyhogy nagyon izgulok hogy beférjek :) Neked hány pontod lett? :)
2012. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!