Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem programterve...

Debreceni Egyetem programtervező informatikus képzése jó?

Figyelt kérdés

Van esetleg aki ott tanul, és tudna véleményt mondani róla? Egyre inkább azt tervezgetem hogy oda megyek tovább tanulni.

Továbbá szeretném kérdezni, hogy hamar beletudnék-e jönni a dologba. Még C-vel és hasonló húzó programozási nyelvekkel nem volt dolgom, de PHP-t már egész jól tudom, kevés Pascal tudásom is van, tehát az eljárási módokat már úgy ahogy ismerem. Ha ez esetleg számít még (úgy hallottam hogy igen), akkor jelenleg matek tagozaton tanulok. Nem beszélve arról hogy szeretek programozni. Szerintetek hogyan érvényesülnék ott?



2012. ápr. 24. 17:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!