Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tanultam semmit eddig és...

Nem tanultam semmit eddig és holnap érettségizek mit tegyek?

Figyelt kérdés
eddig nem izgultam félvállról vettem mindig azt mondtam majd holnap majd holnap és tessék holnap nyelvtannal és irodalommal elkezdődik az egész nem tudom mitévő legyek aki tapasztalt már hasonlót az írjon ne kíméljetek. Lehetséges 1 este alatt megtanulni mindent???

2012. máj. 6. 21:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%
Heh...15 évvel ezelőtti érettségin még simán megbuktál volna, de most már nem kell túl magas színvonalra számítani.
2012. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
na hogy ment? :) nekem kicsit gazos volt, de majd meglatjuk, nehez volt az erveles, te is azt valasztottad?
2012. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

igen igen itt vagyok jelentem az érvelést választottam!

a heroizmus ellen illetve mellett is érveltem bele vittem minden hülyeséget hogy az eszmék így meg úgy alakították a történelmet sztálin hitler nácizmus bolsevizmus azért rizsáztam és össze is jött 4 és fél oldal. most megnyugodtam kicsit a szövegértés meg nem hiszem hogy nehéz volt. egyet kérdezek te a passzusra mit írtál??? mit jelent?

2012. máj. 7. 13:11
 14/23 Normálisvagy? válasza:

Én is ma érettségiztem!

A szövegértésre nagyon kevésnek találtam az időt, sőt szerintem elég érthetetlen is volt a szöveg! Eddig mindenki osztotta ezt a véleményt, akivel csak beszéltem! Mikor lement az első rész meg úgy voltam vele, na majd a novellaelemzéssel javítók, lapozgatom a lapot és látom, hogy novella helyett idén balladát raktak be! Szóval az összehasonlító elemzést választottam! Nem tudom, hogy jól döntöttem-e..., mindenesetre nagyon remélem!

Ki mit választott, hogy ment nektek! :)

2012. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én is ma érettségiztem. A szövegértés nekem jól ment, szerintem nem volt nehéz. Előbb be is fejeztem mint kellett volna. És 30 valahány pontos lett, ahogy néztem a nem hivatalos megoldásokat. A novella elemzést akartam, de amikor megláttam a balladát, inkább az összehasonlító elemzést választottam. Igaz nem lett meg a 3 oldalam. :( De azért bizakodom bent, hogy egy 3as meglesz.
2012. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
én azt írtam a passzusra h egy reszlet a mubol
2012. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
am meg grat! :) én is osszehordtam mindent az ervelesnel :D azert ez nem volt olyan konnyu...
2012. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

# 14/17 Időpont ma 13:14


Te teljesen leírtad az én véleményemet is, a szövegértést alig értettem, de azért csak csak megtdtam csinálni , csak az idő tényleg kevés volt rá! de szerencse hogy be volt számozva mit hol találunk meg! és vártam a novellát, majd az biztos menni fog, hiszen arra gyakoroltam eleget, és puff leesett az állam, nesze nektek ballada! Így én is az összehasonlitást választottam, amire egy sort sem készültem mi alapján kell és mi legyen benne... a holnapi matektól is félek, de még a töritől ..ja és kérdező én sem tanultam semmiből semmit... Tőlem hülyébbek is leérettségiztek már :)))

2012. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg meg akarják majd emelni az érettségin hogy nem 20 hanaem 25% lesz 2 es???
2012. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
29%
Igen , tényleg. Szerintem ez egy igazán jó ötlet. :D
2012. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!