Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tanultam semmit eddig és...

Nem tanultam semmit eddig és holnap érettségizek mit tegyek?

Figyelt kérdés
eddig nem izgultam félvállról vettem mindig azt mondtam majd holnap majd holnap és tessék holnap nyelvtannal és irodalommal elkezdődik az egész nem tudom mitévő legyek aki tapasztalt már hasonlót az írjon ne kíméljetek. Lehetséges 1 este alatt megtanulni mindent???

2012. máj. 6. 21:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
öcséém szerintem megbukok.. most mi lesz velem
2012. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
5%

Utolsó, mikor érettségizel?

Elvileg jövőre vezetik be, tehát ha minden úgy lesz, ahogy tervezik egy év múlva már 25% lesz a kettes.

De én még mindig nem értem, hogy miért kell siránkozni? Igen, megemelik 5%-kal, és?! Szerintem minden tárgyból teljesíthető a 25% is. Főleg, ha a kesergés helyett leülnének a diákok és egy kicsit tanulnának, gyakorolnának.

2012. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
6%
tudom már meg volt az érettségi de mondok valamit (bár felesleges) ..... mond azt hogy mondjuk beteg vagy vagy valami ilyesmi és nem tucc mmenni ezért pótérretségi asszem nem értek hozzá hogy ha nem tok menni érettségire.... ENNYI SZIJAA
2013. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!