Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik már túlvannak az emelt...

Akik már túlvannak az emelt szóbelin; miből mentetek? Hogy sikerült? Nekem ma volt matek és azt az egy tételt nem tudtam pont azt huztam ki.

Figyelt kérdés
Nem hiszem el még most sem... Hogy ennyire nincs szerencsém.
2012. jún. 9. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
én földrajzból voltam, nagyon jó tételt húztam, úgy érzem jól sikerült a szóbeli is.
2012. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tom Benko ***** válasza:
Már megvan mind. A töri kicsit húzós volt, de a fizika meg a kémia röhögve ment.
2012. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Hány pontod lett?

De mi ebből a tanulság? Sosem megyünk úgy vizsgázni, hogy valamelyik tételről semmit sem tudunk. Ha nincs időd mindent rendesen megtanulni, akkor is tudnod kell minden tételből egy minimumszintet éppen ezekre az esetekre.

2012. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd 10 nqp mulva megtudjuk hogy mekkora nqgy hülye is vagyok.
2012. jún. 9. 18:02
 5/6 A kérdező kommentje:

Annyira de annyira kinos volt

sohatöbbet nem megyek igy vizsgàzni

soha soha.ez nem volt jó lecke mert kb 100 ember elött kell megszégyenülnöm .az nem jòbuli.

Én tudok jópár dolgot de nem ilyen sz@rokat nekem a minimumnàl több kellett volna..aztmondták hogy az megvan de azzal semmire nem megyek.. Olyan jó lenne meg nem törtténté tenni.. De azt lehetetlen. :((

2012. jún. 9. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg se kellett volna mukkannod, akkor kötelezően kellett volna új tételt húzni :) igaz, hogy akkor csak a pontok felét kaphatod meg (ha tökéletes is), de gondolom több lett volna, mint így :) amúgy sajnálom, én is matekból voltam, nem sokat készültem, írásbelim 90%+ szóval nincs para :D valamennyit mondtam a tételről, egy 20 pont meg lesz itt is :)
2012. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!