Milyen egyetemre menjek?

Figyelt kérdés
10-es vagyok Magyarország egyik legjobb gimnáziumában (Földes), hatosztályosba járok, 1-2 tantárgy kivételével kitűnő vagyok, de bármit képes és hajlandó vagyok megtanulni. jelenleg specmatos vagyok e-mellé kéne fakultációt választanom. Bármilyen egyetemre szívesen mennék amiről kikerülve ilyen 300.000 forint fölötti fizetéssel kezdhetek.

2012. szept. 15. 16:05
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Témától elkanyarodtunk, döntésem végül tényleg nem ezektől a válaszoktól függött (mint azt már sokan leírták eddig tök fölöslegesen), nem életviteli tanácsadást kértem egyszerű tanácsokat, kösz mindenkinek de több választ nem kérek. Ami meg a ranglistákat illeti, akinek van egy kis esze az tudja hogy ezek a listák politikai nyomásra készülnek. És ha megnézitek a híreket látnátok hogy a Födes közel egy éve harcol a 15 éve posztjában lévő igazgatójáért és azért hogy a nevét megtarthassa (mellesleg egy általános iskolai ének tanárt ültetne a kormány az igazgatói székbe), ebből következik hogy azért nem hallottál a Földesről, mert van egy szar diktatúra magyarországon. De már írtam hogy nem szeretnék több választ és reagálást, sem több jellemzést rólam, mert a véleményemen nem igazán tudtok változtatni.
2012. szept. 16. 13:46
 22/26 anonim ***** válasza:
Matematika alap szak? utána Matematikus?
2012. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok elkötelezett a matek mellett:D Most úgy néz ki hogy vegyészmérnöki lesz belőle BME-n. Vagy biomérnöki ugyanott, de azt mondják hogy vegyészmérnöki diplomát nem kell honosítani ha külföldre megyek és ez elég nagy előny a szerintem. Másrészt itthon is el lehet vele helyezkedni ha a 4 és fél évet le kell húznom magyarországon.
2012. szept. 16. 15:24
 24/26 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnök :) Jó választás szerintem :)
2012. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
utóbbival értek egyet, én BME vegyészmérnökin vagyok, eléggé nehéz az első két év, de ha jó vagy kémiából és matekból akkor nagyon jó választás, könnyen el lehet helyezkedni, jó fizetések, viszont bármit is fogsz tanulni, mindig az legyen a fő szempont, h szeresd, mert egy BME-s szakot nagyon nehezen lehet úgy elvégezni, hogy nem szereted.
2013. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
kicsit későn írok, lehet azóta magad is rájöttél.. az lehet, hogy jól tanulsz, de intelligens nem nagyon vagy.
2017. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!