Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyogyszeresz a Semmelweisen?...

Gyogyszeresz a Semmelweisen? 4 fakt?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9-es, viszont mar tudom, h a Semmelweis-re szeretnek menni, es gyogyszeresz szeretnek lenni. Ha jol tudom, biosz es kemia/fizika emelt erettsegi kell. Negy faktra szeretnek menni: biosz, kemia, fizika es matek. Tudom, h ez sok, de ha nem megyek fizika+ matek faktra,akkor az egyetemen nem lesz semmi alapom, es lesz matekom, biofizikam es fizkemiam. Mindenki probal lebeszelni, mert szerintuk nem lenne energiam a 4 faktra. Kemiabol vagyok a legjobb, bar bioszbol is otos leszek felevkor. Sajnos matekbol es fizikabol most negyes leszek, de ev vegen remelem otos,szval viszonylag jo tanulo vagyok:)))

2013. jan. 17. 07:45
1 2
 11/17 bensdorp ***** válasza:

16:05


Nem tudom, hol láttál ilyet, 65 szigorlati tételünk van + a gyakorlatiak. És ugyanúgy végigvesszük az összes képalkotó eljárást, mint az orvosok. Én demonstrátor voltam biofizikán, több kar óráinak megtartásában is segédkeztem, és állíthatom, hogy semmivel sem könnyebb a gyógyszerészeknek, ugyanolyan szinten tanulunk mindent, csak (eddig) nektek kevesebb anyag fért bele a fél év miatt. Ezért továbbra is fenntartom, amit írtam.

2013. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 bensdorp ***** válasza:

16:51


Pont deriválással indítunk :D De szerintem egyáltalán nem nehéz, nem kell hozzá sok alapismeret, a középszintű matek érettségi bőven elég. A tudományterületnek csak 1-2 kiemelt része kell az egyetemen.

2013. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
kollokviumi tételt mondtam, nem szigorlatit :D Nálunk szigorlaton kilencvenvalahány tétel lesz, most, félévkor volt 56.
2013. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
és én pedig ismétlem, nem akarok azon vitatkozni, hogy melyik szak a nehezebb. Én GYTK-n valószínűleg meghalnék, mert egy csomó olyan dolgot kellene tanulnom (például matek), amit utálok. Gondolom a GYTK-sok közül meg sokan az anatómiát nem preferálnák. de a biofizika az idei szemesztertől akkor is nálunk a durvább, ha tetszik, ha nem :D
2013. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 bensdorp ***** válasza:
Legyen, de eddig biztosan nem így volt. A tantervek változnak. :)
2013. jan. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretnél olyan sok faktra járni akkor járj biosz/kémia/fizikára és akkor mind a 3-ból meglesz:D
2013. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

áááh szerintem fölösleges a 4 fakt. nem is bírnád.. én most vagyok 12.-es, bioszt és kémiát tanulok emelt szinten, abból is érettsgizek. én is gyógyszerész szeretnék lenni, csak Szegeden. én már most elfáradtam. hiába vagy jó tanuló, a 4 fakt azért túlzás. engem ez a 2 is teljesen kimerít.. persze, jó hogyha vannak alapjaid, de gondolj bele.. mindenkinek mindent újra el fognak magyarázni mert nem mindenkinek vannak olyan tervei mint neked :D

szóval szép és jó, hogy ilyen terveid vannak, de szerintem túlzás, nem fogod bírni.. de azért sok sikert! :)

2013. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!