Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? A pontjaim valószín...

Mi legyek? A pontjaim valószínűleg elegek lesznek gyógyszerészre és kémia-magyar tanárira is.

Figyelt kérdés
Nem tudok, dönteni. Szívem szerint tanár lennék, azt szeretném csinálni, meg sokkal emberségesebb is, ugyanakkor félek tőle, hogy nem tudok majd elhelyezkedni, rosszul fogok élni a kevés fizu miatt, rossz suliba kerülök utálatos diákok közé. A gyógyszerészt meg nem csinálnám, annyira szívesen, szenvedős a tanulása, és félek, hogy érzelemmentes munkagép leszek, de valószínűleg el lehet vele helyezkedni, normális fizetés, akár külföldre is kimehetek dolgozni. Ha tudtok tanácsolni valamit megköszönném, esetleg szakma beli válaszokat végképp.

2013. jún. 28. 21:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez a telítődés eléggé érdekes. Olyan nem lesz, hogy egy gyógyszerész munkanélküli. Nagyon sokféle munkaközül válogathat és mindig lesz legalább egy olyan köztük, amire mindig lehet jelentkezni. Pl. gyógyszermarketing és gyógyszerkereskedelem területén orvoslátogatás, patikalágotás, különböző felsővezetői posztok, egészségügy területén maga a patikai, kórházi gyógyszerész vagy a gyógyszergyáraknál a kutatás. Ezek örökök és kimeríthetetlenek. Gyógyszerésznek szerintem mindig lesz munkája, kivétel ha valamit nagyon nagyon rosszul csinál.
2013. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor műveld a szellemed szerinem magyar szakon. Aztán keress bruttó 122 ezer forintot és várd a tanári életpályamodell bevezetését örök életedben.
2013. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is arra hajlok, hogy orvoslátogató legyek, mert vélhetőleg sok ismerősöm lesz orvos, illetve orvostan hallgató már most is, remélem ezeket majd fel tudom használni a jövőben. Feltéve ha nem bukok ki, mert a magolás nem az erősségem, pláne nem a matek. :(
2013. júl. 1. 19:10
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha orvoslàtogató akarsz lenninakkor szerintem tökbfelesleges elvègezninaz orvosihoz hasonló nehézségű gyógyszerészetit. Mindig os hülyeségnek tartottam azt ha valaki gyógyszerész diplomával orvoslátogató. Ezt egy sima biosz szakkal is megtehet, amit a ttk- on végzel el.
2013. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. A legtöbb orvoslátogató munkához gyógyszerész vagy orvosi diplomát várnak el.
2013. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Ismerősöm gyógytornász végzettségel orvoslátogató. Hozzáteszem piszok jól èl anyagilag.
2013. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Oké. Ismersz egyet, aki nem. Valóigaz előfordulhat, hogy valakit biológia, kémia vagy egészségügyi végzettséggel vesznek fel. Attól még ez nem igaz... Felmész professionre és meglátod, hogy mi a helyzet.
2013. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is tud hiteles lenni az az orvoslátogató, aki nem orvos vagy gyógyszerész. Aki nem tanulta az orvos tudományt olyan szinten , hogy tudna egy orvost szakmailag meggyőzni a termék jóságáról?
2013. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Orvoslátogató simán lehet egészségügyi diplomával valaki, nem egyedi példa, rengeteg van belőle.
2013. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!