Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Teljesen humán beállítottságú...

Teljesen humán beállítottságú vagyok és fogalmam sincs hol tanuljak tovább, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ami érdekel: irodalom, filozófia, történelem, nyelvek... bölcsészként nem lehet megélni, kétségbe vagyok esve...
2009. okt. 14. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
azért egy nyelv mester diplomával megtudsz, angol és mellé orosz vagy japán esetleg kínai
2009. okt. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a nyelvre szavazok. Tolmácsok mindig kellenek.
2009. okt. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A nyelvtanulás valóban nagyon jó. Kivált, ha mondjuk 4 nyelvet tudsz, az már több az átlagosnál. Idegenforgalomban vidám és kreatív munkakörök vannak. Kell hozzá sok történelem, művészetek, emberekkel való megértő kommunikáció, soha nem hervadó mosoly, mozgékonyság, stb.

A keresztlányom kulturális antropológián végez most. Japán és angol nyelvvizsgát szerzett. Volt Finnországban két hónapos találkozón. Valamilyen alkotóművészetből írja a diplomát, most filmet készit mint diplomamunkát. Mellé most valami stílus - kozmetika szakmunkásképzőt végez, hogy megélhetése legyen, ha nem akad komoly munka. Amúgy meg szinházi sminkes vagy díszletező a filmmel együtt nagy álom.

2009. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Irodalommal, törivel jogi egyetemre esetleg.
2009. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kommunikáció szakon gondolkoztál már?
2009. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
gondolkodtam komm médián, de mindenki leszólt h abból nem élek meg..:( a jog meg már teljesen felesleges. rengeteg jogász van és aligtudnak elhelyezkedni..
2009. okt. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!